2733
2734

شاید یک ماه و یکی دو هفته 

البته پسر.. 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی ؟

مگه نمیگی چقدر خوندین؟ 

منم میگم برادرام با تغییر رشته یک ماه و یکی دوهفته بلکم بیشتر خوندن و فرهنگیان آوردن پارسال

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2731
درسشون خوب بود؟

عزیزم تغییر رشته ای بودن از تجربی به انسانی 

باز درسشون خوب بود که با اون حال فرهنگیان قبول شدن دیگه ؟

نمیدونم از میزان سطح و روندشدن اطلاع نداشتم ولی دبیری آوردن 

2740

از مهر میخوندم روزی ۷،۸ ساعت 

مشاور کنکور انسانی ها.                                                              دانشجو معلم👩‍🏫                                                                                                                    عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            یکی تو امضاش نوشته بود مسخره ترین دلیل تعلیقی به من میرسه حالا نمیگم دلیلش چی بود چون نمیخوام دوباره تعلیق شم ولی باید بگم دلیل تعلیقی من از اون کاربر هم چرت تر بود . ای کاش نی نی یار دیگه سرچیزای مزخرف تعلیق نکنه