2752
2734

من تازه عقد  کردم سه ماهه

امسال عیدی پدرشوهر و برادرشوهرم. ی مقدار بهم پول دادن الان که پولا رودیده اومده میگه میخام برم ملاقاتی برادرزادم بهم پول بده ۲۰۰تومن این کار همیششه ها تا میبینه هزار تومن پول دارم سریع میگه لازم دارم سری قبل واسه دخترخاهرزادش که تازه اومد دنیا سیصد بهش دادم نزدیک سه تومن دادم بهش اصلنم به روی خودش نمیاره که بخاد پس بده چون منم دانشجوام یه شهر دیه خرج دارم خ‌دشون هیچ پول تو جیبی بهم نمیدن بعد انتظار دارن من بدم بهشون بابا منم ادمم بخدا زشته هی دستم جلو همسرم دراز باشه الان یکم غر زدم بهش که خودمم نیاز دارم بعد دوباره رفتم بهش دادمشون الان لج کرده که نمیخام قهر کرده رفته نشسته اونور تقصییر منه یا انتظار بیجا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انتظار بی جا.شما که شاعل نیستی تازه شاعل هم باشی نباید ازت انتطار داشته باشن.من شاعلم مجرد بودم یه بار ازسرکار که برمیگشتم یک کیلو موز خریدم بابام سریع پولشو داد هرچی گفتم خودم دلم خواست بگیرم گفت تا تو خونه منی حق ندهری خرج کنی

اگه مادرتون خودشون دارن و میتونن بدن شما وظیفه ای نداری ... پولی که داری و یا درمیاری به مادرت نگو و اگرم فهمید نده ، بعدا توی زندگی مشترک مشکل میشه ، قبلا تاپیکی بود زنه از شوهرش پول کش میرفت میداد مادرش بعدا دعواشون شده بود

A_12❤️S

من دو تا شغل دارم خونه اجاره ای و ماشین جدا دارم کاملا مستقلم ولی مادرم اصلا ازم پولی نمیگیره...خرید با هم میریم نمیذاره حساب کنم....مادر تو رو درک نمیکنم

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
چرا تفصیر منه؟ اخه خودشون پول دارن پس انداز میکنن ولا واسه عیدی هزار تومنم بهم ندادن

چون دلسوزی می‌کنی و خودت رفتی پولو دادی  باید محکم باشی و پول ندی حالا اگه دستشون خالی بود یه چیزی . تو خودت دانشجویی هزار تا نیاز داری از آسمون به زمین میباره یا از زمین به آسمون ؟