2737
2734

ایشون تو گذشته از نامزدش خیانت دیده و جدا شدن، ازدواج نبوده نامزدی بوده.  

من با وجود اینکه دلم پیشش گیر بود اما بخاطر گذشته اش جواب رد دادم. اما هنوز فکرم پیششه، از دوست مشترکی شنیدم ک انگار دوباره میخواد بیاد جلو.  

دو ماه بعد از اینکه جواب رد دادم، همش ذهنم درگیرش بود و دلم تنگ بود، گفتم بذا شماره شو یه لحظه سیو کنم بینم چه خبره. یه نشونه هایی دیدم خواب و... همش حس میکنم این شخص قسمتم هست. تو دلم همش میگفتم خدایا یعنی واقعا به اون نامزد سابقش هیچ حسی نداره دیگه؟! یهو همون لحظه دیدم ک اینو گذاشته پروفایلش البته چند ساعت بعدش برداشت.

نمیدونم اینم یه نشونه بود از طرف خدا یانه

ولی اولش خوشحال شدم بعدش دوباره کلی ذهنم درگیر شد ک چرا اصلا باید همچین پروفایلی بذاره؟ چرا بایذ اون شخص هنوز براش مهم باشه ک با پروفایل باهاش حرف بزنه

گیج شدم، برداشت شما از همچین پروفایل و بیویی چیه؟ شاید دختره دوباره برگشته پیغام فرستاده اینم اینا رو گذاشته ک بگه همه چی تموم شذه اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز درگیره آدمی که بی تفاوته عکس العمل نشون نمیده 

شاید خم میخواد وارد رابطه بشه که گذشته رو فراموش کنه

وای از نظر من فرصت توضیح بهش بده و یک‌طرفه قضاوت نکن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2740
2706