2752
2734

100🫤

حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند با اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه مشت عن گذاشت کفه دستم تاحالا بهم عیدی نداده😑

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

برو خدا روشکر کن ازتون پول نمیگیرن مادرشوهر من سرپرست نداره یه ماه پیش یه کارت یه تومنی بهش داد شوهرم قبل عیدم ۵۰۰ براش واریز کرد فقط جمع میکنه زبونم روزه اس چیزی نگم بهتره😔💔

برو خدا روشکر کن ازتون پول نمیگیرن مادرشوهر من سرپرست نداره یه ماه پیش یه کارت یه تومنی بهش داد شوهر ...

ای خدا جور دیگه جبران نمیکنه؟ با محبت و کمک کردن بهت و...؟ 

این کاربری دست دو نفره.‌
وضع مالیشون چطوره

معمولی دستشون به دهنشون میرسه میتونست بیشترم بده 

به شوهرم عیدی نداد فقط به من ۱۰۰ داد با اینکه بچه ندارم 

حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند با اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!
ای خدا جور دیگه جبران نمیکنه؟ با محبت و کمک کردن بهت و...؟ 

عمرا هیچی فقط ازمون میگیره از بقیه پسراشم همینطور به شدت خسیس و حسابگره الان مثلا بیس تومن شارژ تو گوشیش داره به بچه هاش تک زنگ میزنه میگه شارژم تموم میشه جالب اینجاس همون شارژم پسرا براش میگیرن

هی پول جمع میکنه قرعه کشی میکنه که طلا بخره اگه هم کم بیاد خودشو خار نشون میده که پسرا بهش بدن

هیچی نمیدن فقط تیغ میزنن 😂 

ما یک میلیون دادیم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706