2737
2739

من باردارم فعلا باید استراحت کنم چون یه بارم سقط کردم دیگه بیشتر تر باید مراقب باشم تا بشه 4 ماهم

اومدیم خونه مادربزرگم

عمم اومده میگه واییی تو چقد ناز داری پاشو بیا سفره بنداز پاشو(واسه افطار) 

همین الانم چسبیده ول نمیکنه

هرچیم بهش میگم نمی تونم میگه نه باید پاشی

شوهرمم همین الان کار واسش پیش اومد رفت منم تک و تنها موندم با عجل خانم و مادربزرگم که از همه بدتره🙄💔

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
بخواب

همین الانم دراز کشیدم اما گیر داده ول نمیکنه

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بش بگو نمیتونم پاشم دکترم گفته استراحت کنم واسه بچم بده

یکی دیگه سفره رو بندازه

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2740

ولی یا جایی نرو یا اگر جایی میری خودتو یه جور تو جمع قاطی کن حالا کار نکن یا کار سنگین ولی دور و برشون بپلک

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش دق میکنم از بس دلگیره
2706