2752
2734
عنوان

آزمایش

78 بازدید | 7 پست

تروخدا کمک کنید 

من حدود یک ماه پیشت از جلو رابطه داشتم و الان نامزدم میخواد که ازم آزمایش بگیره آیا تو آزمایش معلوم میشود که جز اون با کس دیگه ای رابطه داشتم یا خیر؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی واقعا معلوم نمیشه که قبل از اون یک نفر دیک بوده ؟؟

نه چجوری معلوم بشه

حتی وقتی ب یک نفر تجاوز میشه اگ تا ۳/۴ ساعت بعد خودشو رسوند پزشک قانونی مشخص میشه ک تجاوز شده یا نه 

بعد اون اصلا مشخص نمیشه

هرکسی گذشته ای داشته بالاخره عزیزم

نگران نباش ب هیچ عنوان مشخص نمیشه ک قبلا یا همین الان با همسرت داشتی فقط بکارت اگ نداشتی مشخص میشه عزیزم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه چجوری معلوم بشه حتی وقتی ب یک نفر تجاوز میشه اگ تا ۳/۴ ساعت بعد خودشو رسوند پزشک قانونی مشخص میش ...

واااای واقعاااا ممنونم از صبح داشتم فقد گریه میکردم چون مثل اینکه یک چیز هایی شنیده 

واااای واقعاااا ممنونم از صبح داشتم فقد گریه میکردم چون مثل اینکه یک چیز هایی شنیده 

اونم داره چرت میگه بترسونت

تو عادی باش

بگو هرچی همسرم بگه هرجا بخواد باهاش میام

هر ازمایشی بخواد براش میدم ک بدونه قلبم‌و جسمم مال یه نفر بوده و هست😂 گولش بزن ریلکس نشون بده خودتو 

بگو مثلا کی بریم ازمایش عزیزم خیالت راحت باشه دیگه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40