2733
2734
عنوان

فقط دخترا بیان. یه سوال دخترونه 😎

157 بازدید | 9 پست

سلام سلام. روزتون بخیر

دخترا بنظرتون میشه تیپ ناخن بخرم با چسبش و خودم بچسبونم؟

چه زمانی باید ضد قارچ رو بزنم؟ لطفا مراحل رو لطف کنید یه چکیده ازش بنویسین. 🥲🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه نزن چون قارچ میزنه اگه اشتباه بزنی 

نه بلدم درست بزنم چون قبلا برا دوستمم زده بودم..

فقط اگه ضد قارچ بزنم قارچ نمیگیرم؟

خودش خشک میشه یا نیاز به uvداره؟

مرسی از نظرت🌱

اسماش دقیق یادم نیست 

اول یک چیز شبیهه سوهان ولی نرمه خیلی اونو بیار بعد دور ناخن با همون یک چیزی هست بچین بعد یک چیزی شبیهه آهن هست هی بزن به گوشت اطراف مطمعن شو همشو مرتب مانیکور کردی بود ا ون سوهان نرمی که گفتم بزن در حد کم که یکم براقی ناخن کمتر بشه بعد ضد قارچ و چند تا چیز دیگه بود میزنی بعد لاک ژل یا ناخنت و....بعدم تو دستگاه بزار  بعدم  بیس کات آخرش بزن

دست سه نفره.  ۱۷ /۲۰/۴۵
اسماش دقیق یادم نیست  اول یک چیز شبیهه سوهان ولی نرمه خیلی اونو بیار بعد دور ناخن با همون یک چ ...

آره بلدم ولی میخواستم این تیپ و چسبشو امتحان بکنم ببینم چجوریه آخه واقعا لازمشم دارم برا یه هفته متوالی یا شایدم بیشتر...

ضد قارچ به دستگاه نیاز داره؟