2733
2734
عنوان

خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 55 پست
بجای اگاهی دادن بهشون همین حرفارو تحویلشون دادین که نسلمون هیچ کاری ازشون برنمیاد بازی برا بچه ۷ سا ...

😐😐😐یه چیزی شنیدی فقط میگی 

آگاهی راجب چی بده؟آمادگی برای شوهر؟

بنظرت آینده درسی و شغلی با این حرفا به خطر نمی‌افته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشم پس ازین به بعد دخترارو از ۲ سالگی اماده شوهر کردن می کنیم این میشه اگاهی حتماً ! 🤣

نخیر اگاهی شوهر نه

اما اگر بجای بازی برا دختر ۱۵ ساله مهارت در نظر بگیرید جامعه ما علاف و بیکار نبودن 

زبان خارجی ، مهارت رسانه گرافیکی اشپزی خیاطی کسب و کار و....

وقت بازی؟ ۱۵ ساله های شما چقدر عقبن از جامعه که هنوز بازی میکنن

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
😐😐😐یه چیزی شنیدی فقط میگی  آگاهی راجب چی بده؟آمادگی برای شوهر؟ بنظرت آینده درسی و شغلی با ...

نه فقط شوهر

اما خدایی خیلی عقب افتادست دختر ۱۵ ساله ای که میشینه بازی میکنه

بعدم اینده درسی با شوهری در خطره که اهل تحصیلات نباشه

شوهر دندان پزشک تحصیل براش مهمه پس قطعا تحصیلش در خطر نیست

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
نخیر اگاهی شوهر نه اما اگر بجای بازی برا دختر ۱۵ ساله مهارت در نظر بگیرید جامعه ما علاف و بیکار نبو ...

شما حتما مدرسه رفتی نه ؟ با چیزی به نام کنایه اشنایی داری؟ یا با حرف من دختر ۱۵ ساله ی عروسک و جقجقه  به دست اومد تو ذهنت؟🤣

ماشالا ماشالا خداتکثیر کنه شما و ۱۵ ساله هاتونو .

اینا معلوم نیست  کجا زندگی میکنن😂

اها راستی یکی سراغ دارم عروسک حراج کرده اگه برا دخترای ۱۵ ساله فامیلت میخوای هست🤣🤣🤣🤣

شما حتما مدرسه رفتی نه ؟ با چیزی به نام کنایه اشنایی داری؟ یا با حرف من دختر ۱۵ ساله ی عروسک و جقجقه ...

هرررر بازی میخواد باشه اسمشه بازی یعنی لهو و لعب انجامم نشه خدشه ای وارد نمیشه 

نه فقط شوهر اما خدایی خیلی عقب افتادست دختر ۱۵ ساله ای که میشینه بازی میکنه بعدم اینده درسی با شوه ...

حالا منظور از بازی خاله بازی و علافی نبود کلمه رو به معنای سن کمش به کار بردن 

کسی که عاقل باشه بالای ۲۵به ازدواج فکر میکنه ن ۱۵سالگی  

هرررر بازی میخواد باشه اسمشه بازی یعنی لهو و لعب انجامم نشه خدشه ای وارد نمیشه  

باشه عزیزم شما دخترتو ۱۰ سالگی شوهر بده بعدم اینو در نظر داشته  من برای شما نظر ندادم که خودتو میندازی وسط بحث من 

2706