2733
2734
عنوان

خانما میخوام تتو بزنم بیاین کمک👇

101 بازدید | 13 پست

میخوام تاتو گربه رو مچ دستم بزنم ارایشگام گفت برو کافینت مدلی رو کی می خوای کپی کن و برام بیار 

تتو رو باید به اندازه ای که میخوام رو برگه کپی کنم یا اگه بزرگ باشه هم اشکال نداره؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو پیش تتو آرتیست به نظرم 

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

عزیزم خانم قشنگ .تتو به پوست دستت اسیب میزنه از طرفی درد هم داره ..

و حرامه .در مورد مضراتش بخون .

خدایی که مارو خلق کرده میدونه چی برامون بده چی خوب

چند وقت پیش خانمی نوشته بود همسرم مشروب خورده و در مورو زن داداشم چیزایی ناپسند گفته و ناراحت شدم

و خوب شد داداشم نفهمید و این حرفا

کلی غم تو دل اون زن بوجود اومده بود چون همسرش حرام خورده بود 

تتو هم دقیقا همینه

نگاه نامحرم بهش میفته 

یا با انجامش ادم بخاطر اینکه بقیه هم ببینن مجبوره مچ دست و پاشو بیرون بندازه

و شیطان به ادم مسلط میشه 

من نمیدونم اعتقادات چطوره ولی خدا بی دلیل حرام نمیکنه که سخن هست وای بر زنی که خال بکوبد یا خالش کوبیده شود

همونطور که اعراب جاهلیت زن هاشون خال میزدن اینم همونه

به خدا میسپارمت 

امیدوارم این حرفا باعث کینه و‌..نشه

امیدوارم ناراحت نشی و به خاطر خدا یکم تحقیق کنی در این باره و اگر در جامعه شیطان کار های زشت و ناپسند رو عادی جلوه میده مثل غیبت که از زنا بدتره یا شراب یا تتو یا کم فروشی و...ما گول شیطان رو نخوریم 

🥰سال نوی شما هم مبارک💟

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
خیلی راجبش تحقیق کردم  اگه نامحرم نبینه حرام نیس

علاقت به این مورد. به خاطر زیبایی که داره و حس خوبی که لیجاد میکنه رو درک میکنم چون خودمم جوانم ولی وقتی میزنه ادم شیطان شروع میکنه به وسوسه که بابا اینهمه پول دادی ببین چقد قشنگه مگه دنیا خراب میشه کسی ببینه بقیه زدن و دیگران نگاه کردن چی شد ؟اسمون به زمین اومد ؟حیف نیست به لین قشنگی ؟

و از این حرفا

بازم هر چی تصمیم خودته عزیزم 

ان شا الله خدا به همه مون کمک کنه ولی شیطان دشمن اشکار ماست که هر چی میکشیم از دست وجود نحس اونه 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید