2733
2739

اول یه اطلاعات ریز بدم 

نزدیک چهل سالمه و همسرم چندسال بزرگترن

چهارده ساله ازدواج کردیم و دوتا بچه داریم

اختلاف نظرمون علتش حساسیت بیش از حد‌من نسبت به بچه هاس  

یه مثال کوچیک بزنم .دوسه روز پیش مثلا میگفت بریم گردش بچه هارو ببریم بیرون من اول که قبول نکردم چون پسر بزرگم نه سالشه دیشب خوب نخوابید گفتم درست استراحت نکرده بعدم که قبول کردیم رفتیم من مثلا به پسرم میگفتم خسته نشدی؟یه چرت بزن تو ماشین و از این قبیل نگرانی ها.یا امروز تماس گرفت گفت حاضر شید دوساعت دیگه میرسم بریم فلان جا .گفتم اگه موفق شم به کوچیکه (یکسال و نیمشه)ناهار بدم بریم وگرنه فایده نداره گشنه بچه رو ببریم بیرون.چون دخترم خیلییییی بدغذاس اصلا نمیتونم بهش غذا بدم مخصوصا بیرون از خونه.

همسرم معتقده مثلا هیچکس این مدلی نگران نیست و بچه اگرم نخورد نخورد و ربطی به تفریحات اعضای خانواده نداره‌.واقعا اینطوره؟تحت هرشرایطی میرید‌ ددر؟😄

اینم اضافه کنم بهانه اینا نیستاااا.من عاشق گردش و سفرم سالها گردشگر بودم ولی تا خیالم از بچه هام راحت نباشه نمیتونم یه جرعه اب بخورم حتی

درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق با همسرته خیلی خیلی حساسی 

بابا بی خیال باش حالا یه روز بچه کمتر استراحت کنه یا کمتر غذا بخوره اسمون که به زمین نمیاد 

پایه باش با همسرت این روزا برات خاطره میشه

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
حق با همسرتونه  بچها هم بزرگ شن ازین رفتار خوششون نمیاد و گله میکنن

نشون‌نمیدم زیاد.ولی بچه ی گرسنه ی کلافه رو کجا بردارم برم همش نق میزنه .بعد چجوری من بشینم بخورم در صورتی که گشنشه

درخواست دوستی نمیپذیرم
2738

واااااااییییییییی یه مشاوره برو

خیلی نگرانیهای الکی داری

چقدروحشتناک

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
حق با همسرته خیلی خیلی حساسی  بابا بی خیال باش حالا یه روز بچه کمتر استراحت کنه یا کمتر غذا بخ ...

استراحت حالا زیاد مهم نیست ولی چجوری وقتی دخترم غذا نمیخوره من جلوش بشینم بخورم کوفتم میشه

درخواست دوستی نمیپذیرم

بابای من این شکلی بود وقتی میرفتم مدرسه یه ساعت مقنعه منوصاف میکرد یا خیلی نگران بود کخ یه موقع سرویسم دیر وزود نیاد درسته ازدوست داشتنش بود ولیمن اصلا دوست نداشتم این رفتارو باعث میشد شدیدا احساس وابستگی کنم وازپس خودم برنیام

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙

خب بچه اگه خسته شه خود ب خود تو ماشین خوابش میبره 

یا برا کوچیکه ام میتونی ی لقمه کوچیکی چیزی اماده منی برین گردش اگه گشنش شد خودش میگه و بعدش لقمه رو میدی بخوره 

چرا انقد سوسول بار میاریشون 

فقط ی عید و تابستون اونم چندروز ادم میتونه درست حستبی استراحت و تفریح کنه از خودتون دریغ نکنین 

اتفاقا اگه برین بیرون و ... بچه بیشتر با طبیعت و بیردن اشنا مسشه و افسرده ام نمیشه