2737
2734

روزه ام 

خداییش سخته نمازش 

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو رکعت مث نماز صب مگه نیس؟؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2728
قبول باشه عزیزم میشه برامنم دعا کنی یه بخت خوب نصیبم شه بزودی خونه ی پدرم سختمه🥺

حتماً

این نماز بخون خیلی حاجت میده 

گوگل بزن میاره

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2738
دو رکعت مث نماز صب مگه نیس؟؟

چرا اولش دور رکعتی

بعد کلی ذکر و سجده داره 

چرا اولش دور رکعتی بعد کلی ذکر و سجده داره  

اوه من خوندم اونارو انجام ندادم ول خوب ب حاجته رسیدم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
چطور خوندی؟  دورکعت با ۴۱۰ تا ذکر یا فاطمه هست دیگه؟ البته تو سجده  اگر غیر از اینه بگو ...

درسته

من مثل که تو گوگل زده خوندم 

ذکر یا مولاتی یا فاطمه اغثینی

اوه من خوندم اونارو انجام ندادم ول خوب ب حاجته رسیدم 

مهم نیته

2706