2752
2734
عنوان

مهریه زن مرده هم گرفته میشه پس نگین مهریه کی داده کی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 5346 بازدید | 171 پست
چیزی که ما تو اکثریت مردا میبینیم اینه اگه مال و اموال دارن میزنن به نام بقیه اگه ندارن هم سالی دوسا ...

همون تازه نود میلیون بوده همچین میگه نگین مهر رو نمیدن

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁
آره زن همه کاره ی زندگی مرده..آره زندگی مرد بدون زن وحشتناکه...ولی بشرطی این که خانواده ی شوهر بزارن ...

درسته خیلی تاثیر گذاره اما چیزای دیگه هم هست ک باعث نارضايتي و طلاق میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش آقایون بفهمن که خانوادهاشون. پدر،مادر،خاهر،برادر،دشمن زندگی اونا هستن وزیاد بهشون بها ندن..درسته احترام به بزرگتر واجبه...اما نه هر بزرگتری!!!!اینو یادتون باشه بزرگ باید بزرگی کنه تا احترام ببینه.نه بزرگتری که باعث بشه زندگی عروسی پسرشون تلخ بشه

درسته خیلی تاثیر گذاره اما چیزای دیگه هم هست ک باعث نارضايتي و طلاق میشه 

ببین با اونا میشه کنار اومدمثلا خدای نکرده گوش شیطون کر،

میگی شوهرم خیانت کاره..یا دزده..یا معتاده..آره زن نمیتونه زندگی کنه ومیره طلاق میگیره وبهش فشاری هم نمیاد میگه شوهرم این عیبو داشت طلاق گرفتم....ولی اگه خوشو خرم داری زندگی میکنی مادرشوهرت به پسرش یاد میده به زنت زیاد رو نده پررو میشه.هر مناسبت براش طلا نگیرتوقعش میره بالا...نزارزنت زیادبره خونه‌ی مامانش دیگه تو خونه بند نمیشه..توکارای خونه کمکش نکن تنبل وفرصت طلب میشه..هیچی به اسمش نکن یموقع هوایی میشه.....

ازاین حرفازیاد...بخدااین حرفا رو مرد اثرمیزاره با خودش فکر میکنه حتما مامانم راست میگه چون مادرم جنس خودشو بهتر میشناسه....یمثالی هست که میگن (یک حرف از هزارتاجادو بدتره) بعدوقتی زندگیت بهم بخوره خیلی میسوزی که زندگیت خوب بود شوهرت خوب بود فقط بخاطر حرفو دخالت‌های دیگران ازهم پاشید

نه عزیزم خوشحالم مهریه داده .... گفتم بدونید مهریه مرده هم گرفته میشه...خدا لعنت کنه مرده ای که خانو ...

درست حرف بزن حق دخترشونو گرفتن یعنی چی لعنت کنه جهازم مال دختر بوده نکنه انتظار داشتن مفت بدن یه زن دیگه بیاد استفاده کنه حالشو ببره

ببین با اونا میشه کنار اومدمثلا خدای نکرده گوش شیطون کر، میگی شوهرم خیانت کاره..یا دزده..یا معتاده. ...

بله درسته ممنونم از توضیحتون 

گاهی وقتا یه رفتار کوچیک اما همیشگی چه تاثیرای زیادی میتونه داشته باشه

درست حرف بزن حق دخترشونو گرفتن یعنی چی لعنت کنه جهازم مال دختر بوده نکنه انتظار داشتن مفت بدن یه زن ...

بعضی حقا از سر بی انصافی و رو درباستیه  این واقعا بدور از انصافه اول با شعار کی داده و کی گرفته و  رسمه و این مضخرفات یه چیزی ببندن به آدم اما بعدا سفت و سخت بچسبند بهش و فکر کنن از شیر مادر هم بهشون حلال تره 

هیچ مردی راضی به مهریه زیاد نیست چخبره آخه 100تا سکه یا بیشتر؟؟؟ 

در حد معقول خوبه اما بیشترش اصلا و از خون سگ نجس تره 

چون خون شوهره بی گناه  تو شیشیه میره 

بخدا به پیر به پیغمبر فقط مسائل جنسی نیست هرچند همینم مسئله بزرگیه برا آقایون  صفای زندگی مرد ...

تمام نکاتو میدونم چون دیدم هروقت یه زن مرده شوهره و بچه هاش بیچاره شدن ولی یه مرد که بمیره اگه یه پول متوسط از خودش بذاره هیشکی بدبخت نمیشه حضور مرد ب پولشه🤣

ولی اینکه بعد مرگ زن یکسال صبرنکنه قابل توجیه نیست

تمام نکاتو میدونم چون دیدم هروقت یه زن مرده مرده و بچه هاش بیچاره شدن ولی اینکه یکسال صبرنکنه قابل ...

من یماه هم نمیتونم صبر کنم و اینو همسرم میدونه   البته خدا نکنه روزی این بلا سر زندگیم بیاد

یعنی خودش شوهرش زنده ست و سر خونه زندگیشه؟ دایی منم ساده ست مهریه داد اما زرنگا میزنن اموالشون به اس ...

بله عزیزم شوهرش زندس از ارثی که به همسرش میرسه مهرش رو مطالبه کرد و دادگاه بهش داد.البته چند سال جدا زندگی می‌کرد ولی طلاق رسمی نگرفته بود

2706