2752
2734
عنوان

مهریه زن مرده هم گرفته میشه پس نگین مهریه کی داده کی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 5346 بازدید | 171 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردا تا وقتی بهت نیاز دارن خوبن اخ عین پسر بچه های ملوس میشن هی برات موس موس می‌کنند وللیییییی و ...

مردا اگه به اختیار خودشون باشن خوبن...ولی اگه از خانوادهاشون خط بگیرن ،وبه حرف خانوادهاشون باشن ..فاتحه زندگیشون خونده است. چون همیشه خانواده شوهر بزرگترین دشمن عروسیشون.. موانع پیشرفت زندگی پسرشون هستن..چون نمیخان.. عروسشون تو زندگی پسرشون خوشبختی بکشه..من نمیدونم ایرانیا که اینقدر به زندگی پسر حسادت میکنن..چرا زمین وزمانی بهم می‌دوزن تا باهاشون پسر بشه..!!!چرا اینقدر پسر ...پسر... میکنن

مردا اگه به اختیار خودشون باشن خوبن...ولی اگه از خانوادهاشون خط بگیرن ،وبه حرف خانوادهاشون باشن ..فا ...

بخاطر خودشون دیگه 

پیر شد نگه داری کنه.پول بده و کارهاشون رو انجام بده 

بخاطر خودشون دیگه  پیر شد نگه داری کنه.پول بده و کارهاشون رو انجام بده

پس اینا بچه نمیخان،پسرنمیخان،یک کارگر بی جیره و مواجب میخان...مثل خانواده بی عرضه ی شوهرمن که خدا لعنتشون کنه..شوهرمو مجبور کردن همه ی مالو اموالشو بزنه به اسم اونا که یکوقت من حوس نکنم یکروزی برم مهریمو بزارم اجرا

ما فراموش نمیکنیم و همیشه هم قدر دان هستیم  اما ما مردا راننده و مدیر زندگی هستیم باید زود سرپا ...

آره زن همه کاره ی زندگی مرده..آره زندگی مرد بدون زن وحشتناکه...ولی بشرطی این که خانواده ی شوهر بزارن..بخدا همه ی زنو شوهرا همدیگرو دوست دارن..مگه میشه سرتو رو ی بالش بزاری و همدیگرو دوست نداشته باشی!!!!! مسبب تمام طلاقها،سختی‌هایی که زن توزندگی شوهر میکشه،بی احترامی که از طرف شوهر میبینه..همه وهمه بخاطردخالتهای خانواده ی شوهره

شوهر منم تمام مالو اموالشو زده به اسم پدر،مادر،خاهر ،برادرش ..    میگه اگه میخای مالو اموا ...

چه بی فکری مرگ که خبر نمیکنه خدا رو خوش میاد زن و بچت بی سر پناه بشن یا منت زن داداشت بکشن 

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁

اگه پسر بعد ازدواج قید خانوادشون بزنه. زندگی گلستان میشه.. مردایی که اینکارو کردن زندگیهاشون پا برجا وبدون مشکله...ملی مردایی که از خانواده خط میگیرن یا به حرف خانوادهاشون هستن همیشه تو زندگی زنا شویی مشکل دارن..خواهشن زیاد به حرف خانوادهاتون بها ندین وبخاطر اونا با خانوماشون دعوا نگیرین..خدا شاهده اگه زندگیتون بهم بخوره همین پدر مادر خاهر برادر میگن عرضه نداشت زندگیشو نگه داره..ویک لیوان آب ی بشقاب غذا به دستتون میدن...ولباساتونو با اکراه و غرغر میخورن...ولی همین کار هارو همسرانتون با عشق براتون انجام میدن

برای همه اینجور نیست الان یکی از آشناها پدر شوهرش فوت کرد سریع مهرشو گرفت

دگ اون که واسه یکی جواب بده واسه یکی نه قابل اعتماد نیست

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁

چیزی که ما تو اکثریت مردا میبینیم اینه اگه مال و اموال دارن میزنن به نام بقیه اگه ندارن هم سالی دوسالی یه سکه قسط بندی میشه و زن ترجیح میده ببخشه که فقط تموم شه!مورد شما یک در میلیون اتفاق میفته‌.تنها حقی که تو ایران برای زن قائل شدن همین مهریه س که بازم راه دررو داره.شماهم خیلیی اذیت شدی؟با مرد زن مرده که وضع مالیش خوب نیست ازدواج نمیکردی!قبل ازدواج به همه شرایط طرفتون فکرکنین جای نفرین کردن این و اون!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
چه بی فکری مرگ که خبر نمیکنه خدا رو خوش میاد زن و بچت بی سر پناه بشن یا منت زن داداشت بکشن 

تمام این کارهارو خانوادش یادش میدن .منم بخدا سپردم تا روزگار جوابشونو بده....جالب اینکه همین خانواده به داماداشون میگن زن کجا میبره مرد کجا میبره. ودامادشونو مجبور کردن خونرو بزنه  به اسم دخترشون..کلی هم ذوق میکنن

چیزی که ما تو اکثریت مردا میبینیم اینه اگه مال و اموال دارن میزنن به نام بقیه اگه ندارن هم سالی دوسا ...

تو ایران ودین اسلام حق زن فقط کلفتیه...من هزارنفر دوربر خودم دیدم که نتونستن مهریه بگیرن وبه قول شما اینقدر سخته ومثل صدقه میدن که طرف میگذره از مهریش.. وحالا هم که مد شده اموالشونو میزنن به اسم پدر،مادر،خاهر،برادرش. مثل شوهر من

متاسفانه بعضی از آقایون دیر سر عقل میان 

اقانونی که به حرف خانوادهاشون هستن دیر سر عقل میان..تو همسایگی ما ی مادرشوهر اینقدر عروسشو عذاب داد عروسه از دست مادر شوهر خودکشی کرد الان چند ساله بچها تو کوچه ول می‌گردن...مرده لباساش اتو نمیشه وضعش بهم ریخته

2706