2752
2734
عنوان

تلخ ترین عکس عمر خودم،،گرفتن این عکس اصلا راحت نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 35249 بازدید | 628 پست
با این قلب سیاهت چجور انتظار داری دعا هات برآورده بشن ؟  اگر کسی مقصره اون مرتیکه هست که با قل ...

بعد هم تو نمیخواد نگران پل صراط،من بشی.خودت با قضاوت های بیجا و فکر میکنی خیلی علیه اسلامی چطوری رد میشی.بیخود میکنی پیام منو ریپ میزنی.به تو چه.سایت عمومیه.با فضولی چطور رد میشی.چقدر منفوری تو

چقدر پستی که یه نفر به خودکشی تشویق میکنی پدرومادرت عزیزی ندارن که عزیز دل یه پدرومادر تشویق میکنی ب ...

گمشو چندش مگه من بتو پیام دادم دوره افتادی جواب همه رو میدی .مشخصه چطور زنی هستی. گمشو دیگه جواب منو بقیه رو نده نخود هر اش .گوشتلخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شوخیشم خوب نیست عزیزم

شما ساده اید که حرفشو باور کردید اینجور ادما فقط دنبال جلب توجهن وگرنه بدون اینکه بیاد عکس بزاره خودشو میکشت.وقتی به بن بست برسی نمیای عکس بزاری و جلب ترحم کنی خودتو میکشی.این حرفا رو نوشتم چون دیدم همه رو گذاشته سر کار .الانم رفته یه کاربری دیگه زده یه جای دیگه همه رو گذاشته سر کار این جور ادما مشخصه هدفشون چیه

سلام دوستان،من زنده ام و خودکشی نکردم،،البته خیلی پشیمونم که تاپیک زدم و یه جورایی من رو پشیمون کردید،،کاش به نصیحت هاتون گوش نمیکردم و همون موقع که داغ بودم و جراتش رو داشتم کار رو تموم میکردم،،هرچند بعضیا گزارش زدند و من تعلیق شدم نتوستم محکم از خودم و کارم دفاع کنم،،امت بدونید شاید بعضی وقتها بهترین کمک به یه تفر اینه که اصلا کمکش نکنیم،،شاید مرگ برای بعضی ها بهتر باشه،،الان فقط من موندم و یه دنیا حال جسمی و روحی خراب و یه دنیا خاطره و عذابی که هیچکس نمیتونه درک کنه که چی میکشم،،هیچکس چون همون اول نتونستم خوب توضیح بدم قضاوت های بی مورد شروع شد و خودمم قصد تعطیل کردن تاپیک رو داشتم که اشتباه تگ کردم،،البته قضاوت کننده گان رو فقط به دست سرنوشت می‌سپارم که یه روزی یه جایی خودشون یا دخترشون یا پسرشون رو خدا دقیقا تو این موقعیتی که من قرار گرفتم قرار بده،اون روز که نه راه پیش داشتید نه راه پس یاد حرف هایی که به من زدید بیفتید،،،من نه کسی رو سرکار گذاشتم نه الکی تاپیک زدم نه فیک هستم،کاملا هم مشخص بود ولی یه سری ها خیلی دوست دارن ادای پیشگویها رو دربیارن،،در آخر از همدلی همتون ممنونم من تا خورد کردن قرص ها هم رفتم عکسش رو میذارم ولی گفتید با این ها نمیمیری مردد شدم چون اصلا دوست ندارم مرگ رو تجربه کنم و برگردم،الان هم دنبال یه راه مطمئن و بدون آبرو ریزی هستم که حالا امسال یا سال دیگه انجام بدم قول میدم دیگه تاپیک نزنم و از شماها کمک نخوام و کارو تموم کنم،،چون طلسمی روی من هست که فقط با مرگ من باطل میشه،،این دفعه هم به دو دلیل تاپیک زدم یکیش رو گفتم یکی هم اینکه یه تجربه مهم بهتون انتقال بدم،،اینم بگم با توجه به چیزی که برای خودم پیش اومد و خیلی عجیب بود یکی از معضلات حال حاضر و آینده کشور رو همین رمالی و دعانویسی و طلسم میدونم،،زندگی ها از هم خواهد پاشید اگه یه فکری براش نشه...اصلا حال خوبی ندارم و تاپیک رو قفل میکنم چون خیلی قلبم شکسته ست و طاقت شنیدن هیچ حرفی رو ندارم

سلام دوستان،من زنده ام و خودکشی نکردم،،البته خیلی پشیمونم که تاپیک زدم و یه جورایی من رو پشیمون کردی ...

عزیزم من از عمق درد ورنج شما خبر ندارم ولی چهل روز سوره مبارکه بقره رو تلاوت کن یا صوتی دانلود کن پخش کن هرطلسمی ازت برداشته میشه گلم یادتون باشه خدای شما بزرگتر وقدرتمند تر از هر بدی وشر وطلسم هست به آغوشش پناه ببر

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
عزیزم من از عمق درد ورنج شما خبر ندارم ولی چهل روز سوره مبارکه بقره رو تلاوت کن یا صوتی دانلود کن پخ ...

من دیگه چیزی برام مهم نیست که بخواد طلسم از روم برداشته بشه یا نه،،من جوری شکستم که اگه تمام عالم و هستی رو به پام بریزن حالم خوب نمیشه،البته این آقا اینقدر مشهور بود که شاید من بلایی سرم میومد کار به رسانه ها می‌کشید ولی گفتم کشور تو شرایط بحرانی هست من دیگه یه درد به دردهای جامعه اضافه نکنم،،دیگه هنگ کردم نمیدونم چی درسته چی غلطه،،زمین و زمان دور سرم میچرخه

من قویترین حس ششم رو دارم هیچکسم نیاد سوال کنه تو رو خدا دوس ندارم اصلا حس میکنم گناهه جواب بدم ولی ...

چی؟😱یه مرد دیگه؟وای نه😱😰عزیز من مگه قلبت رو به یکی دادن الکیه؟مگه چندبار میتونی عاشق بشی؟اسمش قلبه،روحه،الکی نیست،،من دوستی به نام سحر ندارم و دیگه میلی به زندگی ندارم چه برسه آشنایی با یکی دیگه

و خدایی که در این نزدیکیست

سلام

خانمی میگم حالا که من زنده ام و نمردم،خداییش حس ششم بود یا الکی گفتی من رو منصرف کنی؟چون دوستی به اسم سحر ندارم،،با این شکستی که خوردم که اصلا به این چیزا فکر نمیکنم

تو روستامون یکی با استامینوفن خودکشی کرد فلج شد و روزی هزار بار میگه کاش اینکارو نمی‌کردم حیف تن و ب ...

من اصلا برام مهم نبود که اونا ناراحت میشن یا نه،اینقدر تحت فشار عصبی بودم و هستم ‌که انگار فقط میخواستم از خودم انتقام بگیرم

خب کسی که دنبال اینه که انقدر ترحم ببینه که منصرف بشه پس اصلا دنبال خود.کشی نیست. درسته؟ دنبال ترحمه

نه من دنبال ترحم نبودم،دنبال انتقام از خودم و دنیا بودم

2706