2733
2734
عنوان

تلخ ترین عکس عمر خودم،،گرفتن این عکس اصلا راحت نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 35239 بازدید | 628 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه فکر میکنن هیچوقت نمیمیرن   تو زمانی به خدا نزدیک میشی که وقتی یه چیزی رو برخلاف میلت بهت د ...

منم از این حرفا زیاد میزدم،،خدا بلاهای زیادی سرم آورد منم گفتم راضی ام به رضای تو دیگه گفت بذار ایندفعه یه جور بزنم که نتونه پاشه همینکارم کرد😄 خدا میدونه ظرفیت هرکس چقدره من ظرفیتش رو نداشتم دیگه

ای کاش منم جراتشو داشتم ای کاش منم با خودت میبردی ای کاش منم نمیموندم و اینهمه تحمل نمیکردم

نه والا منم جرات نکردم خیلی سخته یه چیز میگم یه چیز میشنوی نگاه به قرصا میکردم جهنمو میدیدم 

2731

ادمایی مث تو مرگ حقشونه 

😏😏خوب بود دوتا بچه داشتی شوهرت میخاس زن دوم بگیره بیاره رو سرت؟؟ متاسفم برااااااتتتت 

ایشالا دنیا ا ادمایی مث تو پاک شه 

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄
ادمایی مث تو مرگ حقشونه  😏😏خوب بود دوتا بچه داشتی شوهرت میخاس زن دوم بگیره بیاره رو سرت؟؟ مت ...

امیدارم یه روز تو شرایط من قرار بگیری و اون روز یاد حرف الانتشار بیفتی

نه این حرف اصلا منصفانه نیست من داشتم زندگیم رو میکردم چرا اینجوری میگید؟یه روز ممکنه حدای نکرده الب ...

من بدتر از اینو خودم تجربه کردم نمیخام ناراحتت کنم گفتم که به خودت بیای 

🧚🏻‍♀️🪸🪷🪺🧞‍♂️🧘🏼‍♀️🌱👄💄👰‍♀️👠💍🦄🦋🪼🐳🪽🪴🐚🍒🍑🥝🍟🍕🍰🎂🍫🥜🎨🏝️🧸🩵🇱🇷
من بدتر از اینو خودم تجربه کردم نمیخام ناراحتت کنم گفتم که به خودت بیای 

نه من اینقدر داغونم که از این چیزا ناراحت نمیشم فقط نمیدونم چرا هیچکی اونا رو مقصر نمیدونه خودشون قبول دارن بقیه میگن نه

نکن چون بدتر میشه اونور برات هزارربرابر بدتر عذاب میکشی چون اینجا باید به تکامل برسی وقت معین بری فقط این دنیا با درد رشد میکنیم که در دنیای بعدی برای رشدمون عذاب نکشیم ولی تو داری خرابتر میکنی اوضاع دنیای بعدی خودتو در کنارش حتی باید دونه دونه به اعضای بدنت هم جواب بدی چون همشون تا سلولهای بدن ازت شاکی ان و عذاب تک تکشونو خواهی کشید متأسفانه به نظر اینجا با مردن تموم میشه ولی رنجهای اونور پایدارن

میخوام یه چیز بهت بگم  تاریک‌ترین قسمت شب. نزدیکترین لحظه به صبحه  وقتی از همه چیز بریدی ...

کی باز میشه آخه تموم شد عمر😥اینهمه آدم با اینهمه مشکلات چرا دری باز نمیشه😓