2733
2734
عنوان

چطوری توی خونه لاغرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 68 پست
در ضمن اگر ارتروز داری ورزش رو ترک نکن. چون عضلاتت ضعیف می شه و هی فشار بیشتر روی مفصل و استخوان می ...

اره چون واقعا قبل زانو دردم باز حلقه میزدم تکو توک ورزش میکردم الان یک ساله نمیتونم هیچ کار کنم برای رون پام تا میام ورزش کنم زانوم درد میگیره .شما درست میگی نباید بزارم زانو دردم باعث بدتر چاق شدنم بشه

بنظر من خودتون رژیم بگیرین غذات رو هی کم کن ورزش هم کلیپ ها هوازی توی گوگل دانلود کن و انجام بده&nb ...

میخوام همین کارو کنم عزیز میتونم تغذیمو درست کنم راحت میشم خداییش هم زود جواب میگیرم ولی تا میام لاغر شم باز میخورم باید وسوسه نشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=332660531]قربون شما منم ده روزه دوباره شروع کردم شما هم شروع کن سه ماه دیگه با ذوق از وزن کم شدمون صحبت کنیم

انشاالله موفق باشی گلم منم حتما شروع میکنم به امیده رسیدن به وزن ایده آلمون عزیز

ممنونم میشم کمکم کنید دوس داشتم بزارم ولی بعضی ها نوشته بودن سوزش چشم داره تا یکی دوروز

نه اصلا نداره من یکم بخوابم 😂 براتون از لوازمش عکس میگیرم و کمکتون میکنم یاد بگیرید فقط چند بار اول شاید نتونید کم کم حرفه ای میشید و تو ده دقیقه میتونید بذارید 

انشالله ظهر همینجا براتون میفرستم و توضیح میدم 

اره واقعا اوضاع پامم کلافم کرده خودم میدونم باید ورزش هایی کنم که به زانوم فشار نیاد و بیشتر روی تغذ ...

سعی کن یوگا کار کنی ..لازم نیست حتما حرکات سنگین بزنی همین ورزش های نشسته هم کالری میسوزونه .. منم از طریق ورزش و کالری شماری ۱۲ کیلو لاغر کردم ... اون وسطا ورزش های سبک هم انجام میدادم و لاغر میشدم

نه اصلا نداره من یکم بخوابم 😂 براتون از لوازمش عکس میگیرم و کمکتون میکنم یاد بگیرید فقط چند بار اول ...

ممنونم از مهربونیت خانمی خیلیییی لطف میکنی عزیزم🥰

سعی کن یوگا کار کنی ..لازم نیست حتما حرکات سنگین بزنی همین ورزش های نشسته هم کالری میسوزونه .. منم ا ...

چقد خوب با کدوم برنامه کالری شماری کردین؟من بشقاب رو نصب کردم منتهی میزنه برای ثابت موندن وزنم فلان قد کالری مصرف کنم.من نمیخوام ثابت بمونم که میخوام لاغرشم

چقد خوب با کدوم برنامه کالری شماری کردین؟من بشقاب رو نصب کردم منتهی میزنه برای ثابت موندن وزنم فلان ...

من با برنامه مانکن جلو رفتم .البته من زیاد رعایت نکردم و کم کم وزن کم کردم .میتونی برنامه انرجیم رو نصب کنی من با اون ورزش میکردم..بعد ماه رمضان هم باز می‌خوام شروع کنم یه چهار کیلو هم کم کنم به وزن دلخواهم میرسم 

این چاره داره بخدا باز با خوردن میتونی چاق شی عزیز ولی نخوردن سخته شما چند کیلویی

میدونم عزیزم لاغر شدن سخته 

۵۰ وزن قد ۱۵۸ 

نعره هیچ شیری خانه ی چوبی را خراب نمیکند،من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها میترسم.

کربوهیدرات و خوراکی های شیرین خیلیییی کم بخور 

آب زیااااد بخور 

تو وعده های غذایی ات سبزیجات باشه 

سیب حتما بخور 

حلقه بزن 

خواب هم زیاد نباشه 

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2706