2737
2739
عنوان

امروز زندگی پس از زندگی رو دیدید؟

1758 بازدید | 62 پست

فقط اونجاش که گفت روی تخت توی اتاق عمل در کمی باز بوده پاهام باز بودن و یه مرد مسن اومده مونده نگام کرده و روحم از عمق وجود فریااااد میزده که ملحفه ام رو روی پام بکشید بیچاره موقع تعریف کردن چقدر خجالت میکشید

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ندیدم ولی پارسال کامل دیدم  کل گناهای یه سالم اومد جلو چشمم🤣

امسال همه قسمتاش جالبن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
تکرارش کیه موضوعش چی بود میشه بگی 

۱۲ یا ۱۲ نیم ظهر ساعتش. 

فک کنم سر عمل زایمانش میره کما فک کنم منم دیر بازش کردم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
اره. دیدم. من هم دیروز هم امروز کلی گریه کردم. چون بچه کوچیک داشتن. 💔 علتش چی بود ک روح ا ...

منم اولش رو ندیدم ولی مثل اینکه زایمان طبیعی کرده بود و بعدش دچار خونریزی بیش از حد شده بود و دوسوم خونش کامل رفته بود 

2740
منم اولش رو ندیدم ولی مثل اینکه زایمان طبیعی کرده بود و بعدش دچار خونریزی بیش از حد شده بود و دوسوم ...

وای عزیزم چقدر ترسیدم من 

به هم دیگه بدی نکنید خیلی زود بدی مییینید 
مرسی عزیزم اون دنیا چی میدیده

حضرت عباس. حضرت حسین

بعد حضرت فاطمه زهرا. این سه تا کمکش میکنن برگرده ب دنیا 

اونایی ک خوشحالی بودن رفته کما 

می‌دیده کیا بوده 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706