2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم شهرید؟ نمیدونید هزینه برای بچه زیر ۲سال چقدره؟

من ۲تومن دادم

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
جوانای الانن دیگه ! جلوشونو بگیریم نرن؟

اینکه آدم با کسی که عشق زندگیشه بره جاهای مذهبی خیلی لذت بخشه، اما شرعا اینکه دو نفر نامحرم تا این حد ارتباط نزدیک داشته باشن که حتی با هم سفر برن، اونم اینجور جاهای مقدس یه نظر جال نیست، اینو دست کم ماهایی که مسلمونیم و کتاب خدا رو می خونیم باید بهش باور داشته باشیم.

چه خوبه با هم عقد کنن و اون وقت برن قطعاً ارزش معنویشم بالاتره.

ایشالا زود ازدواج میکنن والا اصلا به حرف ما نیستن زودم بهشون برمیخوره ، خیر باشه

اشتباهه خودش بعدا پشیمون میشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
یعنی کلا واس بچه ۲تومن؟ چ خوب بنظرتون با بچه کوچک هوایی بهتره یا قطار؟ اتوبوس ک فک کنم خیلس سخته

قطار به چه درد میخوره وقتی تا بصره می‌رسید بعدش بازم اتوبوس سوار میشید تا نجف

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
اتوبوس سخت نیست? با بچه کوچیک

نمیدونم خودم نرفتم تجربشو ندارم.

اما اگر از نظر مالی میتونی ارز تهیه کنید، هوایی خیلی به صرفه تر درمیاد، چون ارز رو بفروشی با سودش هزینه سفر هوایی از زمینی خیلییی ارزونتر درمیاد(فقط به سفر هوایی ارز میدن).

اما خب واسه هر نفر باید اندازه ۶۰ میلیون داشته باشید که از رو بخرید، بعد با فروختنش تقریبا ۱۰، ۱۵ میلیون سود میکنید که با این سود، تقریبا پول سفر هوایی یر به یر میشه.

2706