2737
2734
عنوان

کسی هایی که زیاد مهمون دارین

289 بازدید | 13 پست

ما که شاید سالی یه بار مهمون بیادخونمون امشب دوتامهمان داریم البته خودمون ۶نفریم الان ازشدت خستگی حالی برام نمونده دونفر مهمان وکلی ظرف البته خودم باردارهستم واسه همین خسته شدم شماهایی که مهمان زیاد دارین چطور کم نمیارین

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

من مامانم زیاد مهمون داره

در هفته چندبار

اما خب چون رفت و امدشون زیاد و متقابله ب همدیگه کمک میکنن

گاها دیدم زنداییم ساعت ۵ میاد خودش شام میپزه نهایت مامانم میوه میچینه و سالاد درست میکنه.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خستگی داره. اگه از قبل کارهاتو کنی که قاطی نشه راحت تره. روز قبل خرید بری و خونه تمیز کنی. فرداش فقط آشپزی. مواد اولیه هم شب قبل اماده کنی

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2728
من مامانم زیاد مهمون داره در هفته چندبار اما خب چون رفت و امدشون زیاد و متقابله ب همدیگه کمک میکنن ...

البته مهمان های امشبم مجرد هستن زن ندارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

دست رو دلم نذار

خونه ی ما و مادرشوهر کاروانسرا بود

هربار هم که اونا مهمون داشتن باید میرفتم اونجا هرروووز کمتر از 8-7 نفر نبودیم. گاهی به 20 نفر هم میرسید.

دیگه خونه خودمون بماند که هرررررر چند روز یه بار آقای شوهر ساعت 4، 4 و نیم اینا زنگ میزد 10 نفر مهمون داریم شام درست کن. یهو 5 و نیم زنگ میزد 4 نفر دیگه اضافه شدن شامو بیشتر کن 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

پیر شدم از دست اخلاقای مزخرف اون مرد

خداروشکر دارم خلاص میشم

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
پدرمون دراومده💔

سخته من اصلا دوست ندارم مهمان زیاد داشته باشم چون به اندازه بچه هام اذیت میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2740
دست رو دلم نذار خونه ی ما و مادرشوهر کاروانسرا بود هربار هم که اونا مهمون داشتن باید میرفتم اونجا ...

حالا ما بعد از اذان مغرب حتما باید شام بخوریم

از ساعت 4 تا اذان مغرب باید شام 15-10 نفر آماده میشد

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
خستگی داره. اگه از قبل کارهاتو کنی که قاطی نشه راحت تره. روز قبل خرید بری و خونه تمیز کنی. فرداش فقط ...

حسرت به دلم موند یه بار فقطططط یه بار یه روز قبل دو روز قبل خبر داشته باشم مهمون میاد

همیییشه بدون استثنا همییییشه آقا چند ساعت قبل از شام دعوت میکرد و میگفت بهم

اصلااا هم فکر اینو نمیکرد که شاید من مشکلی داشته باشم مریض باشم اصلا حوصله نداشته باشم، هییچ اصلا  😑😑😑😑😑😑😑😑😑

مرد بی درک آدمو پیر میکنه

من تازه عروسم هرروز مهمون دارم تقریبا 😐

سخته خداقوت خدا بهت توان بیشتری بده عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
حسرت به دلم موند یه بار فقطططط یه بار یه روز قبل دو روز قبل خبر داشته باشم مهمون میاد همیییشه بدون ...

این طوری آدم استرس میگیره. بگو حالا که دیر گفتی از بیرون غذا بگیر

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
این طوری آدم استرس میگیره. بگو حالا که دیر گفتی از بیرون غذا بگیر

بیرون، عمرا اگه میگرفت 😒😒😒😒

کلللل زندگی من با این آدم استرس بود

تمااام کاراش همینجور بود

من همیشههههه در حال بدو بدو بودم واسه هرررر کاری. حتی یه لیوان آب آوردن واسش. کلا هییییچ کاری رو بدون بدو بدو قبول نداشت این آدم.

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

میگ میگی بودم واسه خودم 😕😕😕😑😑😑😑

تازه این یه بخش کوچیک از سختی های زندگیم باهاش بود

خدایی خداروشکر خلاص شدم