2737
2734

کلی خودمو به این در و اون در زدم خونه رو تمیز کردم 

رفتم شیرینی و شکلات و میوه گرفتم 

سفره هفت سین چیدم 

بعد که سال تحویل شد اصلا حوصله سفره رو نداشته بعد گرفتن عکس و فیلم سریع جمعش کردم !

بعدم هیچکس نیومد خونه ما هر کسی هم زنگ زدیم گفتن کار داریم یا خونه نیستیم ما هم نرفتیم دیگه 

چند نفری هم پیام دادم جواب ندادن 

دیگه حالم بهم خورده شما هم اینجوری هستین یا فقط من اینطوری شد برام؟

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

ماهم همینجوری

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باردام 

مريضم هستم 

يه پسر بچه شيطونم دارم 

خونه تكونيم نكردم 

حتي  لباس نو هم نخريدم 

تا دو سه شب پيش ميگفتم كاش ميشد يكم حالم خوب بشه كاش خونه تكوني كرده بودم 

متاسفانه استرساي ديگم دارم 

درد شديد قفسه سينه و سنگيني شديد داشتم رفتم دكتر قلب اكو شدم نوارم شد و دارو داد گفت استرسو دور كن عاقبت نداره ها هنوز خيلي زوده برا تپش و….

ديدم راست ميگه 

كه چي براي چي چرا اين همه اعصاب خوردي 

برا شوهر برا بچه برا خانواده اخرش دردشو خودم تنها بايد بكشم 

وقتيم مريض بشي بعد يه مدت از چشمم ميفتي 

پس بي خيال شدم 

امروز حس خيلي خوبي به سال نو دارم 

حتي حس خوبي به خونم به ريختو پاشاي بچم به سبزه ام كه اولين ساله كه اينطوري سبز ميشه اخه من سالها تلاس در سبز كردن سبزه و نهايت ميپوسيد🤣

دشبم اونديم شهرستان 

صبح خواب بوديم 

بعد ١٢سفره چيدم پسرم باهاش عكس گرفت دوباره جمع كردم 

زنگ زدم تبريك سال نو به اقوامم چون سالهاس من عيد ديدني نميرم يعني نميبرتم 

من اصلا ارایشگام نرفتم عکس و فیلمم نگرفتم از خودم فقط از دخترم گرفتم 

منم نرفتم عکس و فیلم از خودمم نگرفتم فقط یادگاری از سفره هفت سین گرفتم

2740
خوبه ..که گفتن نیستیم ..راحت شدی ولشون کن ..حوصله داریا ..حالا باید دو نوع غذا بزاری آیا خوششون بیاد ...

آره اینم هست

ما باید بیان کاشی حموم رو بکنن لوله آب شکسته از طبقه ما نشتی داده تمام طبقات زیرین خیس شده 😭😭

الهی بگردم 💔 روز اول عید به مشکل خوردین😔

باردام  مريضم هستم  يه پسر بچه شيطونم دارم  خونه تكونيم نكردم  حتي  لبا ...

إن شاء الله همیشه دلت شاد باشه عزیزم 💖

باردام  مريضم هستم  يه پسر بچه شيطونم دارم  خونه تكونيم نكردم  حتي  لبا ...

منم تقریبا شرایط شما رو دارم.بابام مریضه.خودم مریضم دخترم‌ خونه تکونی نکردم.مامان هم ندارم خیلی وقته فوت کرده.   

خودت خوش باش بابا....آدما شرایط و احوال مختلفی دارن..پلی یکم حس کردم دوست ندارن باهات رفت آمد کنن... ...

نه می‌دونم کار دارن خونه عزیز جون هم نرفتن البته عزیز فعلا بیمارستان رفته حالش خوب نبود ولی در کل همه چی بهم ریخته

2706