2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته

86 بازدید | 6 پست

من مادرم هرگز مادری نکرد هرگر هرگز الانم بیماری روانی گرفته دیگه خیلی مثله قبل زبونش عقرب نیس‌

من دارم جدا میشم کلمه ای از مشکلاتم رو ب خانواده ام نگفتم. سه تا خواهر متاهل دارم که هر سه شهر مادرم زندگی می‌کنن. هی میگفتن بیا بیا دلمون برای دخترت تنگ شده دم عیدی تنها نمون.

پریروز رفتم. مادرم اصلا محلم نداد و قشنگ گف که نمیتونم شب رو خونه اون بمونم. خواهرام هم تا دیدن اینجوریه خودشون رو کشیدن عقب گفتن مامان مریضه اخلاقش اینه تو بمون. گفتم اون مریضه شماها چتونه؟چرا تعارف خونه خودتون رو نمیزنید.

من برای همشون کادو خریده بودم کادوها رو دادم 

زنم زدم شوهرم دست از پا درازتر برگشتم شهر خودم. کلا زیر دو ساعت پیش مادرم بودم.

اینا که همخون من هستن قلبشون از سنگه چطور میتونن واقعا شب راحت بخوابن؟ مادرم جریان طلاقم رو میدونه خواهرام نه.

۱۳ روز عید رو باید خونه خودم بمونم 

راستش من مستقلم مشکل مالی هم ندارم ولی دلم بد شکسته اشکم بند نمیاد

حسادت خواهرام زندگیمو بهم زد چشم شور و پرحسرتشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پول داری خودت بلندشو چند روز برو با دخترت سفر.

درس گرفتی دیگه اونجا نری ب خواهراتم اگر ممکنه دیگه حرفی از زندگیت نزن

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2731
حالم خیلی بده اشکم بند نمیاد  باورم نمیشه

عزیز دلم حالتو درک میکنم 

یکم گریه کن اروم بشی

یکی دو روز حالت بده 

اما مطمئن باش بزودی فراموش میکنی و اینم میگذره.

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
حالم خیلی بده اشکم بند نمیاد  باورم نمیشه

ناراحت نباش و گریه نکن

فقط کاراشونو هرگز فراموش نکن و چه بهتر که اون روی خواهراتم دیدی و فهمیدی به جز خودت هیچ کسی پشتت نخواهد بود... 

مایه اصل و نصب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شمع شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است