2733
2734

نیاز جنسی

چرا هیچ راه حلی جز سرکوبشو ازدواج نذاشته واقعا 

همه راها رو گناه کبیره کرده اگه قرار بود اینجوری باشه این نیازو تا زمان ازدواج نمیذاشت تو ادم 

اخه درسته ادم  بر این نیاز ازدواج کنه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اره واقعا منم خیلی وقتا بهش فکر میکنم اگر خودارضایی مشکلی نداشت خدب بود. بنظرم واقعا ایرادی نداره بهتر از تنفروشی نیست؟ 🥲

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤

نه درست نیس

بعد نامزد من که ۱۱ سال ازم بزرگتره و با صداقت اومده بهم گفته رابطه داشته همه میگن باهاش کات کن اون حق نداره با یه دختر افتاب مهتاب ندیده باشه

ولی من درکش کردم گفتم نیاز داشته و گذشتش به من مربوط نیس

چه بسا خودمم بعد ۲۵ سالگی اگه ازدواج نکنم دلم میخاد تجربش کنم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2740
من که بخاطرش ازدواج میکنم  کم مهم نیست تا کی سرکوب🤦🏻‍♀️

احه نمیشه که 

خیلیا سنشون پایینه خاستگار ندارن اون بدبختا چیکار کنن این حرکت خدارو درک نمیکنمم ب خدا

چون در اصل طبیعت انسان اینه که زود ازدواج کنه تا حالا دیدی یه بچه نیاز جنسی داشته باشه؟ رفتارای غریضی تو بعضی بچه ها منظورم نیست در کل نیاز جنسی بعد از سن بلوغ به وجود میاد که اینکه حالا مدل و فرهنگ و شرایط برای همه جوری نیست که تو اون سن ازدواج کنن که ربطی به خدا نداره

2706