2733
2734

یه چیزی رو این جا خیلی زیاد میبینین مثل تاپیک خیانت و دعوا با شوهر و خانواده شوهر و این چیزا خواستم بگم این موضوع نزارید روتون تأثیر بزار نود و نه درصد خانوم های که این تاپیک و میزارن صرفا درد و دل هست نه بیشتر 

متاهل هام اینقدر دخترا مجرد و از ازدواج نترسونید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موافقم..

نمیدونم چرا بیشتر پربازدید ها تاپیک های خیانت هست و...

بعد من گفتم بیاین دور هم بخندیم کسی نیومد به جز چند نفر  

البته درد و دل اشکال نداره

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗و شبی که پایان تمام درد هاست....!:)
2731

من تو مرحله نامزدی ام عزیزم خیلی از ازدواج منصرف شدم یکی نیومد بگه شوهرم خوبه همه مینالن

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭

من که ترسیدم کلا بی اعتمادم به ازدواج 🙂البته بخاطر تاپیک ها نه به چشم دیدم آقایون متاهلی که یکسره پیگیرم بودن و حتی بخاطر که بدست بیارن منو یه عالمه توهین میکردن به همسرشون 🙂

دوست داشتی هنرامو نگا کن :) insta: nazanin_safarzadeh
من تو مرحله نامزدی ام عزیزم خیلی از ازدواج منصرف شدم یکی نیومد بگه شوهرم خوبه همه مینالن

جدا شو عزیزم اگر واقعا رضایت نداری 

چرا این همه خانوم از ازدواج ناراضی هستند اما تو صد تا یکی بزور جدا میشه ؟

بحث ترس نیست بحث واقعیته به نظرم واقعیت ها رو باید گفت چرا لاپوشونی کنن؟

واقعیت؟ در آخر هیچ کدوم شوهرشون و نمیزارن کنار اگر واقعا ناراضی ان چرا هیچ کدوم طلاق نمی گیرن؟؟؟

اره اون متاهلا میرن تو خلوت دوتایی همه چی یادشون میره میان اینجا چرت و پرت میگن

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

همه بعد ازدواج پشیمون میشن مهم تنها رمز موفقیت خوشبختا اینه که اونا جزئیات خوبو بزرگ میکنن دائم جلو چشمشون نگه می‌دارند خدا نکنه انتخاب آدم برعکس این باشه اون موقع هر موقعیت ایده آلی میتونه به گند کشیده بشه

واقعیت؟ در آخر هیچ کدوم شوهرشون و نمیزارن کنار اگر واقعا ناراضی ان چرا هیچ کدوم طلاق نمی گیرن؟؟؟

از هر ۱۲ تا ازدواج ۷ تا طلاقه

من خودمم به شدت ازدواجی ام

اما اول باید دقت کنی

اینایی که ناراضین خرشون از پل گذشته

ببینید نسل جدید هنر زندگی کردن نداره

سواد  زندگی نداره

بردباری مهمه

امیدوارم یه روزی ههمون یاد بگیریم

و زندگیامون پایدار باشه

کاربر آقا