2733
2734

میاین تا دنیا اومدن نی نی هامون با هم باشیم؟

من خیلی سوال دارم.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

سلام بهار جون

من هفته سی و دوم هستم.

دکتر گفته احتمال زیاد نی نی مون دخمله.

امروز یه کم زیر دلم مثل درد پریود، درد داشتم. شما نداری این مشکل رو؟

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پرنسس جان من شرایطم یه کم متفاوته.

سونوگرافی نکردم.

از روی ضربان قلب فرشته م، دکتر تشخیص جنسیت داد برام.

ولی از اون گذشته سونوگرافی هم خیلی دقیق نمیگه. من دور و برم زیاد دیدم تشخیص اشتباه دادن.

2740

سلام من سی ویکم

پایه ام با هم باشیم ولی کاش گروه داشتی چای این سایت ادم میپوکه تا ب روز رسانی کنه

منم اصلا این درو نداشتم فقط دیشب عصبانی شدم دل درد پریودی گرفتم ولی خوب شد خداروشکر

_به نظرتو یه مرد میتونه همزمان عاشق دوتا زن باشه؟    _به نظرمن مردها کلا قابلیت عاشق شدن ندارن....
چرا سونوگرافي نكردي مامان جان؟

قضیه ش خیلی مفصله.

شاید بعدا توضیح دادم درباره ش. اما الان نمیخوام راجع بهش صحبت کنم. 

سلام من سی ویکمپایه ام با هم باشیم ولی کاش گروه داشتی چای این سایت ادم میپوکه تا ب روز رسانی کنهمنم اصلا این درو نداشتم فقط دیشب عصبانی شدم دل درد پریودی گرفتم ولی خوب شد خداروشکر

اگه بخواین شماره مو میدم بیاین تل گرام. مساله ای نیست.

ولی برای به روز رسانی من همیشه رو آدرس بالای صفحه یه کلیک میکنم و Go رو میزنم. خودش ریفرش میشه ها.

من 36 هفته ام

ای جونم. به سلامتی.

پس دیگه چیزی نمونده فرشته ت رو بغل کنی.

پرنسس جان من شرایطم یه کم متفاوته.سونوگرافی نکردم.از روی ضربان قلب فرشته م، دکتر تشخیص جنسیت داد برام.ولی از اون گذشته سونوگرافی هم خیلی دقیق نمیگه. من دور و برم زیاد دیدم تشخیص اشتباه دادن.

گلم مبارک باشه به سلامتی

عشق عشق عشق و فقط همین