2733
2734
عنوان

فردا تو خونه آبجیم چی بپوشم؟

199 بازدید | 7 پست

دامادمون اردبیل زندگی میکنن سال گذشته مادرش بر اثر تصادف به رحمت خدا رفت امسال مراسم عیدنو دارن داریم میریم هم عیدو بهش تبریک بگیم، هم فاتحه برای آن مرحومه بفرستیم، به نظرتون لباس بهتره پیش شوهر آبجیم شومیز شلوار بپوشم  یا بلوز دامن، آبجیم میاد شهرما جلو شوهرم لباس با آستین3ربع و شلوار میپوشه اما چون تو پره مامانم ببینه بهش میگه یا دامن بپوش یا چادر سرت کن یا شلوار گشاد بپوش، اما من چاق نیستم شلوار هم همیشه گشاد میپوشم شوهرم هم میگه هرچی دوست داری بپوش شما نظرتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین اردبیل شهر به شدت سردیه و تا اونجا که من میدونم مردم سنتی و سختگیری داره ، یچی بپوش سردت نشه و کسی چیزی نگه

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2731
ببین اردبیل شهر به شدت سردیه و تا اونجا که من میدونم مردم سنتی و سختگیری داره ، یچی بپوش سردت نشه و ...

داخل منزل رو میگم، من تابحال خونشون نرفته بودم، الان بخاطر عرض تسلیت دارم میرم