2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چون قبل از اینکه از سونو واژینال استفاده کنن ی چیز پلاستیکی میکشن روش بعد استفاده میکنن. اگه بدون اون چیز پلاستیکی سونو واژینال کنی احتمال ابتلا صدرصده

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2731

نه عزیزم ،کاندوم میکشن روش 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نه چون قبل از اینکه از سونو واژینال استفاده کنن ی چیز پلاستیکی میکشن روش بعد استفاده میکنن. اگه بدون ...

آره اون پلاستیک رو تا نصفش کشید بقیه پروب بیرون بود بازم ممکنه منتقل بشه؟

بعیدمیدونم تماس پوست باپوست خیلی شایع موارددیگراحتمالش کم مجردهستید؟ چرافکرمیکنیدمبتلاشدید؟

به زیگیل وسواس گرفتم .تستم دادم منفی بود ولی موقع پاپ اسمیر سونوام کرد ازداون سونو میترسم میگم شاید بگیرم

2740
آره اون پلاستیک رو تا نصفش کشید بقیه پروب بیرون بود بازم ممکنه منتقل بشه؟

نه فقط تا اونجایی که پلاستیک داره میره داخل‌. مگه طول رحم چقدره.

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
به زیگیل وسواس گرفتم .تستم دادم منفی بود ولی موقع پاپ اسمیر سونوام کرد ازداون سونو میترسم میگم شاید ...

حساس نشو

کیست دهانه رحم هم شبیه زگیل، 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود