2733
2739
عنوان

بیاسد عکس هفت سینم رو بزارم🥺🥰

727 بازدید | 29 پست

اولین سالی هست که تو خونه ی اجاره ای نیستیم

خیلی ذوق هفت سینمو داشتم

حالا چیدم انقدر نااز شده🥺

صبرکنید بزاارم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گل اراییش هم خودم انجام دادم😍

عالییییییی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
گل اراییش هم خودم انجام دادم😍

بسیار زیبا

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنید📿عایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند.🕋🕋
2738
مبارک اسی گذاشت نرید منم با اجازش بزارم 

بزارحتما😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ایشالا که همیشه شاد باشین 

اما برای ما دلشکسته هم دعا کنید 

که تو این شبهای عزیز منتظر شنیدن صدایی هستند که نمی‌دونن الان چیکار میکنن هی عشق بد دردی است خیلی بد

بهترین آرزوم فرارسیدن بهترین روزم هست که اون روز، روز وصلت با توست ای شیدایِ دور دست من دوستت دارم! 💓 Z
عالییییییی

مرسیی😍

مبارک باشه عیدتونن

ممنون عیدماهم مبارک❤️

خیلی خوبه😍 وای من سیر تازه وسیب سبز گیرم نیومد🥺

2706