2733
2771

بچه ها ۲۰روز دیگ زایمانمه من کل شهر مارو گشتم لباس شماره یک و یا صفر شیک مجلسی نبود 

خانواده شوهرم خیلی کلاس می‌زارن بخصوص وقتی بچه بدنیا میاد اتاقشو گل بادکنک تزیین میکنم عکس میندازن می‌زارن اینستا و... الان ب من گفتن موقع بدنیا آمدن بچه برا عکس برو آتلیه منم گفتم باش 🥵🥵 ولی بچم هیچ لباس شیک نداره ی ست بیمارستانه مسخره داره م

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حرفشون به تخمت بگیر

پسره تعریف میکرد میگفت مادرم فوت کرد و من موقع خاکسپاری رفتم تو قبر مادرمو بزارم تو قبر.موقعی که مادرمو به خاک سپردم همه ی مدارکاهام از جیبم افتادم‌بود کنار دست مادرم و من متوجه نشده بودم. سه چهار ساعت بعد میفهمم و مجبور میشم میرم قبرو میکنم که برم‌مدارکا وردارم تا رسیدم اون پایین دیدم یه مار بزرگی داره لب مادرمو گاز میگیره میرم پیش به حاج اقا و ازش میپرسم چرا اینجوری شد حاج اقا میگه:به گمانم مادرت بدحجاب بوده و پوشش درستی نداشته پسر میگه اره درسته حاج اقا میگه دلیلش همینه.بد کرده اون دنیا باید عذاب بکشه.): این دنیا باید جوری رفتار کنیم که اون دنیا پشیمون از کارمون نباشیم😔
2706