2752
2734
عنوان

من و همسرم (همسرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 92406 بازدید | 4149 پست
ممنون آره عزیزم دیروز باشگاه رفتم و خرید  تا رسیدم خونه 9 بود تا جمع و جور کنم شد 10 الان انگار ...

خرید که خستگی نداره   من خسته بشم میرم خریدخستگیم در میاد    باشگاه چی میری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرید که خستگی نداره     من خسته بشم میرم خریدخستگیم در میاد     باشگاه چی ...

ساعت ناهارم رو میرم زومبا   خرید خونه بود برا مهمون که 5 شنبه دارم مستقیم از سرکار رفتم دیگه له شدم 

چرا خانومی؟ شما که خوب پیشرفت کردی بی حوصلگی چرا؟

یه جاشو میگیرم یه جای دیگش در میره     همینکه ازم مسایل مالیشو پنهون میکنه زد تو ذوقم البته شاید واسه اینه تو عقدم برم خونه خودم شاید چون باهم بیشتریم بیشتر درباره کارهاش بگه

2731
یه جاشو میگیرم یه جای دیگش در میره       همینکه ازم مسایل مالیشو پنهون میکنه ...

غصه نخور مطمئنن میگه از شوهر من پنهونکار تر که نیست من 1 سال بعد عروسی فهمیدم   اما حالا از تک تومنی تو جیبشم خبر دارم

ساعت ناهارم رو میرم زومبا   خرید خونه بود برا مهمون که 5 شنبه دارم مستقیم از سرکار رفتم دیگه ...

زومبا عالیه دوستمم میره واسه روحیه هم که فوق العاده اس من وقت نمیکنم البته یکمم تنبلیم میشه... به به مهمونی خوش بگذره عزیزم

زومبا عالیه دوستمم میره واسه روحیه هم که فوق العاده اس من وقت نمیکنم البته یکمم تنبلیم میشه... به به ...

مرسی عزیزم شمام برو هم رو هیکلت تاثیر میزاره که اینم یه بخش از همسرداریه دیگه   هم واسه روحیه عالیه

ممنون وقتی میزبان باشی نه زیاد ولی خوب ممنونم  

غصه نخور مطمئنن میگه از شوهر من پنهونکار تر که نیست من 1 سال بعد عروسی فهمیدم     اما حالا ...

خدا بهم صبر بده    یه اخلاقی دارم وقتی ناراحت میشم ساکت میشم حرف زدنم نمیاد شوهرمم به من نگاه میکنه حالش هر دو مون بد میشه تصمیم گرفتم الکی حرف بزنم 

مرسی عزیزم شمام برو هم رو هیکلت تاثیر میزاره که اینم یه بخش از همسرداریه دیگه     هم واسه ...

آره تعریفشو زیاد شنیدم در اسرع وقت میرم... من هر دوشو دوست دارم ولی واقعا مهمونی دادن هنر میخواد   

سلام خانم دشتی.ممنون میشم سوال من رو جواب بدید.

متاسفانه مادرشوهر من خیلی صاحب نظرند.در همه موارد زندگی ما یه نظری میدند.شاید از روی دلسوزی و محبت باشه اما گاهی واقعا دخالته.ما با هم توی یه ساختمان زندگی میکنیم و تمام رفت و آمدهای ما زیر نظر ایشونه.اوایل شوهرم میگفتند به مامانم یه خبر بدیم کجا میریم اما همیشه میگند نمیخواد برید و دخالت میکنند.دوست ندارم باهاشون بحث کنم.هم بزرگترند و هم نمیخوام حرمت ها شکسته بشه اما این دخالت ها بعضا زندگی رو به هم میریزه.به خصوص اینکه سر کلاس رفتن من خیلی حساسند.و چندبار به قهر مادرشوهرم هم رسیده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....