2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاغل .اگ‌جنبه اجتماع رو داشته باشیم‌

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2740

بستگی به طرف داره. نمیشه یه نسخه کلی پیچید. ولی به نظر من یه خانم اگر شغل آبرو دار داشته باشه جایگاه اجتماعی خیلی بالاتری داره. البته نا گفته نماند که بعضی از خانمهای خانه دار از خانمهای شاغل هم روابط عمومی بهتری دارند هم شخصیت بالاتری دارند. در کل اگز خانمی بخواد خانه دار باشه بهتره اهل مطالعه باشه تا بتونه خودشو پیشرفت بده

منو که میبینی، ساده قد نکشیدم. هزار بار خوردم زمین و بلند شدم. به خاک  افتادم و ذله شدم. آره من مُردم و دوباره زنده شدم. جوانه کردم و شکوفه زدم.آره من ساده قد نکشیدم.
بستگی به طرف داره. نمیشه یه نسخه کلی پیچید. ولی به نظر من یه خانم اگر شغل آبرو دار داشته باشه جایگاه ...

خیلی با نظرتون موافقم 

من فعلا نامزدم

ولی از الان دارم به این فکر میکنم که بعد از دانشگاه کار کنم یا خانه دار باشم...

از طرفیم از کار بیرون متنفرم 🥲

به امید روز ظهورش......😍         اللهم عجل لولیک الفرج ❤
چون دستت تو جیب خودته احساس مستقل بودن خیلی خوبه احساس پوچ و بی فایده بودن نمیکنی حوصلت سر نمیره بر ...

سخت نیست؟

پس کارای خونه چی میشه؟🙁

به امید روز ظهورش......😍         اللهم عجل لولیک الفرج ❤
2706