2733
2734
عنوان

نامزدم میگه طلاقت میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل اینکه شما وارد زندگیش بشید  دخترخالش بوده و باهاش دست می‌داده خب براش سخته گیر بدی  اگه میخواست با دخترخالش ازدواج می‌کرد لطفا حسود نباشید و واقعا اگه قصدتو ن ازدواجه گیر ندید چون بعدا تحمل زندگی برا هر طرف سخت میشه

عزیزم شما وقتی توی خانوادت همه ب هم دست بدن نمیتونی دست ندی ب کسی و رد شی حتی برای این خانوم هم حرف ...

گفتم که این موضوع اهمیتی نداره! 

مهم واکنش همسرش به حساسیت و ناراحتی این خانم بوده! 

کجای دنیا آدم سالم و نرمال وقتی  خانمی که دوسش داره ازش گله می‌کنه و ابراز ناراحتی می‌کنه اینطوری جوابشو میدن؟؟؟ 

این آقا علاقه ای به این خانم نداره !!!!  

چرا انتخاب اشتباهه ؟چون: 

به شدت زودجوش و خود کنترلی نداره 

دو اینکه خودخواهه شدیدا! 

سوم اینکه طرف مقابل و احساساتش در لحظات مختلف براش اهمیتی ندارد و بعد ها بدتر میشه 

چهارم اینکه کسی که با حرف زدن و اعتراض تهدید می‌کنه بره به درک☺️

گفتم که این موضوع اهمیتی نداره!  مهم واکنش همسرش به حساسیت و ناراحتی این خانم بوده!  کجا ...

اولا شما مگ میدونین این خانوم با چ‌ لحنی صحبت کردن یا به همسرشون چی گفتن؟ و اینکه بحث چقد طول کشیده ک میگید زود جوش؟یه طرفه به قاضی نرید 

دوم اینکه خودخواهی نیست کار همسرشون بسیار عاقلانه بوده گفتن رسم ما اینه و اگه نمیخوای جداشو ک بهترین و عاقلانه ترین حرفه البته اینه با لحن بدی گفتن هم قابل دفاع نیست 

اگه میگف اوک حلش میکنم بعد میزد زیرش اونموقع درست بود؟

اولا شما مگ میدونین این خانوم با چ‌ لحنی صحبت کردن یا به همسرشون چی گفتن؟ و اینکه بحث چقد طول کشیده ...

با هرررر لحنی صحبت کرده باشند  مردی که به راحتی صحبت جدایی رو‌میکنه نرمال نیست 

حرف ایشون شاید منطقی باشه ولی در جایگاه زن و شوهری این نوع صحبت  واقعا غلطه!!! 

شما دفاع بیخودی میکنید... و اطمینان دارم در همچین شرایطی قرار بگیرید برعکس حرفاتون فکر خواهید کرد 

مردی که کسی رو دوست داره هیچوقت نمیگه برو به سلامت اگر مشکلی داری ! نمیگه من همینم که هستم برو اگه نمیخوای 

با هرررر لحنی صحبت کرده باشند  مردی که به راحتی صحبت جدایی رو‌میکنه نرمال نیست  حرف ایشون ...

میگن نامزدیم پس نامزدی برای آشنایی با چنین اخلاق ها و موضوعاتیه که اگه تفاهم نبود دو طرف جدا بشن 

شما جای اون عاقا بودین چیکار میکردین؟

2706