2752
2734
عنوان

نامزدم میگه طلاقت میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضیا واقعا رسمشونه رسم ماهم همینه اما شوهرم باهاش کنار اومده

موضوع رسم نیست 

موضوع اینه طرفین باید بلد باشن  حساسیت های هم رو درک کنند و ازش راهش مشکل رو حل کنند 

نه اینکه تا طرف دهن باز کرد سرکوبش کنی تهدیدش کنی 

ایده خوبی در انتظار اسی نیست با این مرد

دیگه یا جنبتو ببر بالا اگه فردا هم تو عروسیا برقصه معترض  نشی یا تمام کن یا برید نشاوره شاید در سبک زندگیش تجدید نظر کرد

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

چ راحت از تو میگذره بگو باشه مهریمو میزارم اجرا تو بمون فامیل ها خوبت اگر من ب پسر خالم دست میدادم تو بدت میومد من باید احترام حریم میزاشتم ب حرفت پس حالا ک میخوای راحت بگذری بری ک بر نگردی

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

کاری به این ندارم ک دست دادن خوبه یا نه

رسمشونه یا نه یا هرچی

این ی مسئله پیش پا افتادست ک طرف نتونسته حل مسئله کنه و توهین کرده ب نظرت تو مسائل بزرگ زندکی میخواد چیکار کنه؟،

و اینکه نمیدونیم ک تو چطور حرفتو مطرح کردی درست بوده یانه؟

پس بدون اینوه عصبی بشی بیشتر فکر کن و از مشاور کمک بگیرید تا مهارت های حرف زدنو یاد بگیرید

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
شاید این چیزی نباشه ، اما این رفتار تند و تیز و این حرف زشتش چیزی هست ، یعنی چی طلاقت میدم 

اره دقیقا

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
همسرت اعتراض کنه حاضری بازم دست بدی و از همسرت جدا شی؟

همسرم پسر عمومه پس اعتراضی نیست

نامزدت میتونست بهتر برات توضیح بده چون تو این رسمشونو نمیدونستی....الکی گفته طلاقت میدم خواسته یه چیزی بگه

یه جمله واسه خود چند سال بعدت:"دارم سخت تلاش میکنم تا تو خوشحال باشی….”💎
موضوع رسم نیست  موضوع اینه طرفین باید بلد باشن  حساسیت های هم رو درک کنند و ازش راهش مشکل ...

عزیزم شما وقتی توی خانوادت همه ب هم دست بدن نمیتونی دست ندی ب کسی و رد شی حتی برای این خانوم هم حرف درمیاد ک تا قبل ایشون همسرشون دست میدادن در ضمن توی زندگی زناشویی ممکنه دو طرف توی عصبانیت بدترین حرف هارو هم بهم بزنن مهم اینه ک بعدش به ی نتیجه درست برسن 

2706