2733
2734

مشکل من اینکه یه عمو حسود دارم که کلا زندگیش دو حالت داره اگر ببینه فردی از همه لحاظ تو زندگی پایین تر از خودشه خوشحال میشه و کاری به کار اون طرف نداره

حالت دوم وقتی که یه کسی وضعش بالاتر و خوبتر از خودش باشه حالا چه مالی چه تحصیلی از حسادت میترکه و فقط میخواد طرف رو بکشه پایین و بدبخت کنه. یکسره حرص میخوره و برای اون طرف نقشه می چینه

مشکل من اینکه وقتی من دانشگاه دولتی قبول نشدم خودش و زنش از خوشحالی داشتن بال در میآوردن و جلو روی خودم اینو نشون میدادن

الانم که دارم دانشگاه آزاد درس میخونم و سال آخرمه هر سری دقیقا هر سری که منو می بینه با خنده و پوزخند میگه رشته ات چی بود؟ ( در حالی که هزار بار پرسیده تا حالا فقط میخواد سر بحث رو باز کنه) بعد میگه این چه رشته ای هست که تو میخونی؟ به درد نمیخوره ، پول توش نیست ، ول کن میخوای چیکار درس میخونی، حتما از فلانی تقلید کردی رفتی این رشته

( در حالی که همه میدونن برای رشته من هم کار هست هم پول و علاقه ام دارم هم خودم هم پدر مادرم راضی هستیم)

همه این حرفا رو از حسادت میزنه دلش نمی خواد من حتی یه لیسانس ساده داشته باشم و اینکه بارها زنش گفته که درسم خوب بود همیشه دلم میخواست ادامه بدم نتونستم. قشنگ مشخصه زنش پُرش میکنه که مخ منو شست و شو بده و از ادامه تحصیل منصرفم کنه

دیگه انگار منو دست انداخته هر سری که منو می بینه با این جمله شروع میکنه که رشته ات چی بود و ادامه میده

خواهش میکنم یه جواب دندون شکن بگید که هم محترمانه باشه هم برای همیشه اجازه ندم تو زندگیم دخالت کنه؟؟؟😢

لطفا اسم رشته ام نپرسید چون مطمئنم زن عموم هم اینجا عضو هس

سرد و با بی تفاوتی و زورکی جواب بده

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بپیچون جوابشو نده یا بلند شو برو یه جا دیگه خودتو مشغول کن که زیاد تو چشمش نباشی

تازگی ها تا میاد سلام میدم و سریع میرم اتاق یا آشپز خونه 

ولی همیشه که نمی تونم فرار کنم از دستش

خونه کسی باشیم یا کس دیگه ای هم خونه مون باشه اصلا براش مهم نیست و بازم منو تخریب میکنه

2706