2733
2734

سلام به همگی من می خوام برایه طلاق و مهریه اقدام کنم  دنبال یه وکیل خوبو عالی یم

چون یکی دو جا رفتمو اصلن راضی نبودم

ممنون میشم اگه کسیو می شناسین معرفی کنین خانم یا اقاش فرقی نمیکنه فقط کارش خیلی خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر نکنم همچین چیزی باشه ولی خب بازم بهتره با ی وکیل صحبت کنی برای مهریه و نفقه شنیده بودم که میری از دادگاه  میخوای ولی اینو نشنیده بودموکیل مورد اعتماد من آقای فیاضی هستن که شبکه خراسانم برنامه هاش پخش میشه وکیل معروفیه تو مشهد البته خداروشکر برای پرونده خانوادگی نرفتم ی شکایت داشتیم که وکیلمون شد اما ی سرچ بکنی اکثرا ایشونو معرفی کردن و راضی بودنی وقت مشاوره بگیر به نظرم

فکر نکنم همچین چیزی باشه ولی خب بازم بهتره با ی وکیل صحبت کنی برای مهریه و نفقه شنیده بودم که میری ا ...

ممنون عزیزم والا منم نمی دونم واقعن میشه یا نه؟!
ولی حالا می رم می پرسم از وکیل
شماره ادرس داری ازش؟

ممنون عزیزم والا منم نمی دونم واقعن میشه یا نه؟! ولی حالا می رم می پرسم از وکیل شماره ادرس داری ازش؟

شمارش که ۰۹۱۵۱۳۰۵۱۰۰ هست آدرسشم از گوگل در بیار اصلاً سرچ کنی نظرات درباره ایمان فیاضی آدرس تلفنارو میده ولی اینم بگم اگه خواستی وقت بگیری ی تماس باهاش بگیر تا شماره منشی رو بفرسته که وقت بده بهت یکم شلوغه دفترش نوبتاش پر میشه

شمارش که ۰۹۱۵۱۳۰۵۱۰۰ هست آدرسشم از گوگل در بیار اصلاً سرچ کنی نظرات درباره ایمان فیاضی آدرس تلفنارو ...

سلام دوباره عزیزم الان رفتم برا ایمان فیاضی سرچ کردم خیلی امیدوار شدم که برم پیشش ممنون که معرفی کردی فقط نمدونم پرونده منو قبول میکنه یا نه؟هزینه هاش چطوریه؟

سلام دوباره عزیزم الان رفتم برا ایمان فیاضی سرچ کردم خیلی امیدوار شدم که برم پیشش ممنون که معرفی کرد ...

آقای فیاضی معرفی نمیخاد خیلی معروفه مامانم تو شبکه خراسان دیده بود برنامه هاشونو

هزینه هاش مثل همه وکیلاست تازه از خیلیا ارزونترم هست اخلاقش خیلی عالیه باهات راه میاد اگه هزینه برات مهمه ی وقت بگیر حتماً برو جریان زندگیتو بگو خودش بهت راهکار میگه که چیکار کنی به صلاحته

آقای فیاضی معرفی نمیخاد خیلی معروفه مامانم تو شبکه خراسان دیده بود برنامه هاشونو هزینه هاش مثل هم ...

ممنون عزیزم اره حتمنه حتمن میرم خودمم خیلی حساسم رو وکیل برا همین تحقیق کردم

سلام مجدد به همه ، سال نوتون پیشاپیش مبارک  

همه دارن برنامه های سال نو میبینن ما تو نی نی سایت میچرخیم   

منم قبل ازینکه برم پیش دکتر فیاضی رفتم خصوصی موکلاشون و اونا که رفته بودن پیشش ازشون در موردش پرسیدم به نظرم اگه میخوای خیالت راحت شه برو از چند نفرشون بپرس یا اینجا منشنشون کن تا بیان جوابتو بدن   

2706