2752
2734

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه سال نو مبارک باشه انشالله همگی سال خوبی  داشته باشین پراز برکت خوبی و خوشی دلتون شاد باشه همیشه سال نو رو به تمام ایرانی های عزیرم تبریک میگم  هرکجای ایران و دنیا که هستین خدا بهتون سلامتی و دل خوشی بده همیشه عاشق همتونم عزیزای  دلم 

امسال کجا میرید برای مسافرت من که نمیرم چون تازه چند روزه زایمان کردم نمیتونم امسال برم مسافرت 

ممنونم عزیزم بسلامتی

قربونت بشم که مامان شدی

نی نی کوچولوی ما چیه؟؟؟😍😍

دورت بگردم امیدوارم امسال بهترین ها نصیب خودتو نی نی کوچولوی ما و شوهر محترمت باشه

و سلامتی اطرافیانت

و پر از عشق باشید و لحظه های ناب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم عزیزم بسلامتی قربونت بشم که مامان شدی نی نی کوچولوی ما چیه؟؟؟😍😍 دورت بگردم امیدوارم ا ...

قوربونت برم من عزیزم💖💖💖💖

من دوتا دختر یک پسر دارم عزیزم سه قلو 

تو هم سال خوبی داشته باشی گلم همیشه شاد باشی کنار خانواده 

اره عزیزم

ای جووووون دللللللم 😍😍😍

چه عشششقی الان تو خونه شماست

واااای😍😍😍😍

حساب کن دوتا دختر تپل مپل خوشگل

یه پسر مثل رضا زاده 

لپووووو 😍😍😍

چشمم کف پاشون

چشم حسودا کور بشه 

چشم شور کور بشه😍😍😍

خدارو صد هزار مرتبه شکر که سه تا بچه سالم بهت داده 

خدارو شکر

بخدا حالم خیلی بد بود امشب با این حرف و خبر تو ناخداگاه خوشحال شدم😍😍😍😍😍😍

دورشون بگردم😍😍😍

ای جووووون دللللللم 😍😍😍 چه عشششقی الان تو خونه شماست واااای😍😍😍😍 حساب کن دوتا دختر تپل مپل ...

قوربونت برم عزیرم اره خیلییییییی شیرینن اصلا دنیامون رو عوض کردن برای سلامتی و عاقبت بخیریشون دعا کن ابجی جان 💖💖💖💖💖

الانم دارن گریه میکنن یکی خوابه اون یکی گریه میکنه یکی بیداره خیلی سخته ولی خیلی حس خوبی بهم میده 

قوربونت برم عزیرم اره خیلییییییی شیرینن اصلا دنیامون رو عوض کردن برای سلامتی و عاقبت بخیریشون دعا کن ...

من براشون همیشه دعا میکنم برا همه کوچولو ها من تفریحم تو این دم عید و شلوغی این بود میرفتم تو شلوغی و جمعیت

بچه کوچولو هارو که می‌دیدم بغل پدر مادرشونن بهشون شکلات میدادم

همین.خیلی حس خوبی بهم میداد

اما چند نفر باهام بد برخورد کردن

یه مسافرم رد شد ازم آدرس خواست 

بهش آدرس دادم

بعد گفتم شما مهمان هستید بفرمایید شکلات 

مرده اصفهانی بود خیلی بد حرف زد باهام

امیدوارم سه قلوهای خواهر زاده های من سلامت باشن و خندووون قربونتون برم خواهر❤️

من براشون همیشه دعا میکنم برا همه کوچولو ها من تفریحم تو این دم عید و شلوغی این بود میرفتم تو شلوغی ...

قوربونت برم ابجی جان معلومه خیلی بچه هارو دوست داری اخه خیلی شیرینن انشالله قسمت خودت بشه که نی نی های خوشگلی داشته باشی گلم قوربونت برم برای کوچولو های متم دعا کن

قوربونت برم ابجی جان معلومه خیلی بچه هارو دوست داری اخه خیلی شیرینن انشالله قسمت خودت بشه که نی نی ه ...

حتتتتتتتمن

کوچولو های تو که خواهر زاده های خودمن😍😍😍😍😍😍😍

کدوم شهر زندگی میکنی؟؟؟

قوربونت برم ابجی جان خدا بهت سلامتی بده❤️❤️❤️ من تهرانم ابجی جان

ای جونم 

تهرانم خوبه 

منم دورودم

تورو خدا گردنشون رو بو بکش

ببین چه خوشبو هستند 

دوس دارم بخورمشون🥺🥺🥺

کاش عید میومدم اونجا 😭