2733
2734

سلام...

چون تا چند ماه دیگه ماشین قراره به اسممون دربیاد من و شوهرم هرچی حقوق میگیریم تبدیل یه طلای دست دوم میکنیم و پس انداز میکنیم واسه ماشینمون...ازونور خرج خونه رو هم شوهرم با ماشینش کار میکنه درمیاره...مادرشوهرم کلا ۳ تومن پس انداز داشته و زنگ زد به شوهرم بیا بریم انگشتر بخریم....شوهرم هم از خداش گفته باشه...بعد من بهش میگم مامانت مگه چقدر پول داره که میخواد بره انگشتر بخره الکی میگه نمیدونم...این سومین باریه که تو این هفت سال زندگی به خاطر مادر و خواهرش به من دروغ میگه...بعد برگشته به من میگه میخوای اون النگو پس اندازا رو بدیم مامانم بندازه که خمسش دربیاد...منم گفتم نه چون چند وقت بعد باید ازش پس بگیری زشته....بعد هنوز با پس انداز این ماهمون طلا نگرفتیم و قراره بعد عید بگیریم...یه دفعه‌ای شانسی بهش گفتم مامانت چقدر پول داره آخه نری اونجا یه دفعه گیر کنی هرچی پس انداز داریم بدی برای طلای مامانت خودمون میخوایم طلا بگیریم...اونم گفت مامانمه میرم واسش طلا میخرم اصلا هرچقدر هم که بشه...به خدا من مغزم سوت کشید...گفتم بابا من چند ماهه برای خودم روسری و مانتو نخریدم حتی خدا شاهده امسال مانتو عید نخریدم مامانم هم بهم ۱ میلیون عیدی داد گفتم میزاریم رو پول طلا...ولی آقا یه دفعه جو گرفتش گفت میخوام واسه مامانم طلا بگیرم...منم هرچی تو دلم بود ریختم بیرون...خلاصه از خرج نکردنای خانواده‌اش واسه ما... تا الان که هفت ساله عروسشم هیچی واسم نخریدن...همه چیزشون جزئی بوده...از وقتی عروسی کردم یه بار به من عیدی ندادن...چجور هرسال واسه دخترشون می‌خرن....خلاصه واسه ما هیچ کاری نکردن...تو اوج نداری به ما ۵ تومن قرض داده بودن هی پولشون رو میخواستن...از ما گرفتن دادن به برادرشوهر مجردم....به خدا یادم نمیره چقدر سختی کشیدیم و کمکمون نکردن...الان از دست شوهرم عصبی‌لم که من هرچی حقوق میگیرم به تو کمک میکنم تو دانشگاه بچه‌ها هرروز یه رنگ لباس میپوشن ولی من همش تکراری میپوشم که زندگیمون رو به یه جایی برسونم بعد ایشون رگ سخاوتش ورم کرده میخواد واسه مامانش طلا بگیره...منم نزاشتم...الان عذاب وجدان گرفتم که چرا نزاشتم ولی وقتی فکر میکنم میبینم اونا به ما هیچ کاری نکردن و من نمیتونم از حق خودم و بچه‌ام بزنم تا برای ایشون طلا بگیرم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اصلا عذاب وجدان نداره مگه طلا واجبه تو این وضعیتتون🙄خوب کردی نذاشتی والا حق خودته

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

منم یه شاغلم وار خودم بر زندگیم زدم چون شوهرم شغل نداشت 

الان که شغل داره و درآمدش ازمن بیشتر همش ازمن ایراد میگیره 

منم تصمیم گرفتم فقط به خودم برسم 

اینو ازمن یادت بمونه 

منم یه شاغلم وار خودم بر زندگیم زدم چون شوهرم شغل نداشت  الان که شغل داره و درآمدش ازمن بیشتر ...

والا شوهر منم هرچی درمیاره پس انداز میکنه و اینجوری نیس که واسه خودش خرج کنه و ما نه‌....ولی این دفعه انگار خواب دیده بود اصلا درکش نمیکردم و اونم نمیفهمید حرفامو

والا شوهر منم هرچی درمیاره پس انداز میکنه و اینجوری نیس که واسه خودش خرج کنه و ما نه‌....ولی این دفع ...

کاری به اینا ندارم 

لباس بخر 

لوازم آرایش 

به پوست وموهات برس با حقوق خودت 

بقیه ش پس انداز