2733
2739
عنوان

مارک رنگ مو

6765 بازدید | 26 پست

سلام دوستان ممنون میشم یه مارک رنگ موی با کیفیت که قیمت مناسبی هم داره بهم معرفی کنید.

و اینکه اکسدان هم مارک داره؟ و مهم هست که از چه مارکی استفاده شه مثلا مارک رنگ مو و اکسیدان باید یکی باشه؟

Val var

میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من سالهاس رنگ مو میکنم مارکای خوب مث لورال بس ریتون پرو پرسنلی استفاده کردم همه خوب بودن.  حدیدا رنگ مو والنسی استفاده کردم با قیمت خیلی مناسب با اون رنگای گرون برابری میکرد

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2740
عزیزم من سالهاس رنگ مو میکنم مارکای خوب مث لورال بس ریتون پرو پرسنلی استفاده کردم همه خوب بودن.  حدیدا رنگ مو والنسی استفاده کردم با قیمت خیلی مناسب با اون رنگای گرون برابری میکرد

بینهایت ممنونم از لطفتون عزیزم من موهام دکلره هست با پایه 7 ممنون میشم اگر بتونید راهنماییم کنید که چطور خودم رنگ کنم الان رنگشو دوس ندارم بد رنگ شده

کاری نداره عزیزم.اکسیدان بهتره همون مارک رنگ موت باشه.میگن میزان برابر باید مخلوط کنی.ولی من همیشه بیشتر اکسیدان میزنم.بسته به رنگ موت از فروشنده واریاسیون هم بخر .و یه بند انگشت اضاف کن.

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

حتما رنگتو با واریاسیون مناسب و دوبرابر اکسیدان 9، مخلوط کن  توی،حموم مث شامپو بزن به تمام موهات. چهل دقیقه صبر کن بعد بشور. تمام مدت صبر کردنت دستکش دستت کن همش موهاتو ماساژ بده تا همه حا بکنواخت رنگ بشه جاییش نمونه

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2706