2733
2739
عنوان

خرم سلطانم روحموگم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 14690 بازدید | 247 پست

خرم جان اگه این شوهر شماست ک من شناختم معذرت میخوام بقول معروف دره نریده نذاشته پس توی اون محیط کوچیک دیگه همه از اوضاع احوال شما باخبرن پس دیگه چیو میخوای پنهون کنی با اعتماد بنفس برو درخاست طلاق بده و بخودت و بچه هات ارزش بزار شما حیف نکیند خودتونو بفکو آینده بچه هات باش

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

شوهرت میدونه تحت هر شرایطی بر میگردی....برا همین شعر گفتناش در وصف هرزه هاست ک باید نازشونو بکشه...

ی تصمیم درست حسابی بگیر .روش واستا.....این سلطان حریم نداره ک تو خرمش باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ي ادم بد تو خانواده باعث ميشه كل خانواده زير سوال برن اوضاع زندگيتون با وجود همچين مردي خيلي متشنجه بخاطر دختراتم كه شده بنظرم جدا شو  اگه ميتوني بعد جداييت با دخترات بريد يك شهر بزرگتر زندگي كنيد 

خرم جان یه سوال میخوام بپرسم خیلی ذهنم رو مشغول کرده شما که از اول شوهرت معتاد بود و خیانت دیدی جرا پای سه تا بچه بیگناه رو به زندگیت باز کردی!

اصلا گیریم ناخواسته بودن چرا ننشستی درست و حسابی تکلیفت رو مشخص کنی مثل تازه عروسا رفتار میکنی همش قهر و آشتی

وقتی پدر بچه ها اینقدر بیغیرت هست و به فکر بچه ها نیست شما لاقل به فکر بچه ها باش الان باید اول از خودت به اون طفل معصوما فکر کنی اونا چه گناهی کردن اخه یا جدا شو و زندگی تازه شروع کن یا یه کاری کن خونت جنگ و دعوا نباشه 

بابا یکم به بچه هات فکر کن شما غقط به فکر خودتی

2731

حس میکمم مریضی روانی داشتم که تاحالا بااین ادم موندم یه جوروابستگی مریض گونه داشتم انگاربهش .همش میگفتم نه بزار من توخونش باشم لااقل یکی دیگه رونیاره من بشنوم دق میکنم.یافکرمیکنم نکنه اگرمن زنش نبودم مردخوبی بود نکنه اشکال ازمن وخانوادمه نکنه من زن هرکی بشم همینطوری میشه همین مشکل پیش بیاد بخاطراینکه من جذبه ندارم دافعم بیشتره نکنه بخاطراینه که من درحدش نبودم انتطارش یه زنه مثل بقیه زنایی که انتخاب میکنه یه زن شادقدبلندباروحیه وشاغل خونواده داروباکلاس اگرزنش باشه شاید خیلی مرداقایی هم بشه چون من خونواده درست وحسابی ندارم نتونستم جذبش کنم چون همیشه سگرمه هام توهم بوده تنبل بودم بی حوصله بودم وهزاردلیل دیگه میادتوذهنم میترسم بعدمن خوشبخت شه ومن بعداون بدبختتر

متوجه هستین خرم خانوم دارین خودتونو با یه ادم ضعیف نفس عیاش مقایسه میکنین به خودتون ارز بدین اصن کلید ساز بیاریم در و پیکر و قفل کنین از اون خونه بکنین اگه اینقدر نوش اذیتین 

2740

این آقا توانایی خوشبخت کردن هیچ کسو نداره حتی خودش

بعد از جدایی شما خودت مسئول خوشبختی خودتی مسلما سختیها و حرف ک حدیثهای زیادی در انتظارته اما بستگی به خودت داره که بتوتی ازشون گذر کنی یه درش بمونی و جا بزنی

برو پیش مشاور یا روانشناس بزار کمک حرفه ای بهت بشه بعد تصمیم بگیر

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!

هيچ كدوم از انك هايى كه به خودت مى زنى حتى اگه حقيقت هم داشته باشه باعث نمى شه يه مرد سالم به يه زن شوهر دار پيله كنه و براش شعر و درى ورى بگه ! مطمين باش همسرت از لحاظ روحى و روانى جنسى مشكل داره نه شما . شما فقط بايد به خودت بياى و يك بار واسه هميشه شهامت ايجاد تغيير را در زندگيت داشته باشى . خونه كه دارى  ديگه دراوردن خرج خورد و خوراك هم كار خيلى سختى نيست فقط بايد همت كنى و قاطع باشى 

حس میکمم مریضی روانی داشتم که تاحالا بااین ادم موندم یه جوروابستگی مریض گونه داشتم انگاربهش .همش میگفتم نه بزار من توخونش باشم لااقل یکی دیگه رونیاره من بشنوم دق میکنم.یافکرمیکنم نکنه اگرمن زنش نبودم مردخوبی بود نکنه اشکال ازمن وخانوادمه نکنه من زن هرکی بشم همینطوری میشه همین مشکل پیش بیاد بخاطراینکه من جذبه ندارم دافعم بیشتره نکنه بخاطراینه که من درحدش نبودم انتطارش یه زنه مثل بقیه زنایی که انتخاب میکنه یه زن شادقدبلندباروحیه وشاغل خونواده داروباکلاس اگرزنش باشه شاید خیلی مرداقایی هم بشه چون من خونواده درست وحسابی ندارم نتونستم جذبش کنم چون همیشه سگرمه هام توهم بوده تنبل بودم بی حوصله بودم وهزاردلیل دیگه میادتوذهنم میترسم بعدمن خوشبخت شه ومن بعداون بدبختتر

عزیزم این فکرا چیه فقط بابن فکر کن ک بدون اون خوشبخت تری...آیا الان راضی هستی؟معلومه ک ن ...پس بدتر از این نمیشه

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

ای خدااااایه راهی نشونم بده ازاینده میترس م فهنیدم پدراون زم بیوه خییییلی پولداره اینقدرکه بعد مردن دامادش بهترین خونه روواسه دخترش گرفته وتزاشته اب تودل دخترش تکون بخوره جحاز نوشوداده خرج دختروپسردخترشم میده 

عزیزم اون زنایی ک با شوهرتن فقط واسه ی روزن هیچ زن متاهلی ترس از آبروش نمیذاره بیش از حد با شوهر تو جلو بره مخصوصا آقا ک شهره است تو شهرتون خودتو گول نزن از14سالگی خیانتشو دیدی هنوز ب پاش نشستی؟؟؟؟؟ک چی بشه؟؟؟؟بگه واااااای خدا چقدر زنم خوبه من خرم؟؟؟؟؟نه عزیزم اون پی عشق و حالشه و ب تو و بچه هات هیچ توجهی نداره اصلا متوجه نیست خوابیده تو نخواب لطفا تو پاشو و با ی اردنگی بندازش بیرون ببخشید اینو میگم ولی شوهرت ک نزدیک23ساله بهت خیانت میکنه نترسیدی مریضت کنه؟؟؟؟؟طلاق ازش بگیری صد شرف ب این زندگی داره نگران دختراتم نباش خدای اونا هم بزرگه بفهمن تو جدا شدی بده یا بفهمن پدرشون فاسده ولی این همه سال پاش واسادی؟؟؟؟؟

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖
2706