2733
2739
عزیزم سرچ کن ببین عوارضش چیه، و داخل بروشور هم بخون، چون من خونه نیستم که ببینم، انشالله که چیزی نیس ...

فدات بشم،ممنونم که جواب سوالتان دادین،فقط اینم بهم بگید چقدر دخترتون قد کشید که به کم برای قد دخترم امیدوارم بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگرانیم برای اضافه وزن نیست ،فقط برا این تهوع نگران شدم عزیزم، دخترتون این چند ماه چقدر قد کشیده

تقریبا نه سانت،شاید استرس میگیره عزیزم یا میترسه اوایل دختر من هم خیلی گریه میکرد،الان فقط برای امپول بلوغ استرس میگیره چون درد زیاد داره، ولی واسه دختر من وزنش نگران کننده است و من خیلی استرس دارم انشالله این دوران واسه بچه ها خوب پیش بره

دختری از دیار غم ۱۳۸۲
تقریبا نه سانت،شاید استرس میگیره عزیزم یا میترسه اوایل دختر من هم خیلی گریه میکرد،الان فقط برای امپو ...

ان شاالله خدا کمک کنه دخترتون بسلامتی قد بکشه و خوش هیکل بشه با سلامتی و تندرستی

2728
فدات بشم،ممنونم که جواب سوالتان دادین،فقط اینم بهم بگید چقدر دخترتون قد کشید که به کم برای قد دخترم ...

دختر شما سنش کم مطمین باشین جواب بهتری میگیرین و وزنش کمتر، وزن بالا خودش جلو رشد قدی رو میگیره

دختری از دیار غم ۱۳۸۲
ان شاالله خدا کمک کنه دخترتون بسلامتی قد بکشه و خوش هیکل بشه با سلامتی و تندرستی

فعلا عزیزم سال خوبی پیش رو داشته باشین، تهوع ببینین یه چیز شیرین قبلش بهش بدین شاید ترس دارن فشارشون میفته باز خودتون میبینین بهتر میتونین تصمیم بگیرین

دختری از دیار غم ۱۳۸۲
2740