2737
2739
عنوان

داداشم میخواد عقدشو بهم بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2986 بازدید | 89 پست
بره سر زندگی  سرد باشه  خوبه ؟  

اتفاقا درست ترین کار ممکنو میکنن ولی من حرف اینکع قبل از محرمیت میتونستن همو بشناسن چرا الان؟ 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضیا چشونه انگار مادرزن پسره ان🤣پسره خیلی ام شعورش رسیده که تو دوران آشنایی متوجه شده تفاهم ندارن، نه اینک با خیانت و کتک دختر رو بدبخت کنه

بهتره پسره اول بادختره مطرح کنن بعد خانواده هاتون دیدار بزارن و وسایل رو پس یدن

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بهترین کار مفید دختریشو بگیره یه بچه بده بغل زن اونوقت خوبه

راحت بگین معیارهامون بهم نمیخوره 

کاش زندگی منم دوران نامزدی تموم شده بود.....

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
اتفاقا لطف در حق اون خانم.. بنظرتون بره زیر یه سقف بعد مشکل براشون بوجود بیاد نتونن اونطور که باید خ ...

درست ترین کار ممکن همین بودع اما واقعا درک نمیکنم چرا قبل از محرمیت باهم وقت نگذروندن بیرون نرفتنو.......  الان واقعا ضربه میخورع خانوم:) 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
اتفاقا درست ترین کار ممکنو میکنن ولی من حرف اینکع قبل از محرمیت میتونستن همو بشناسن چرا الان؟ 

عزیزم  قبل محرمیت  

یعنی  کی و کجا  تو خیابون ؟ 

خیلی از اخلاق ها با رفت و امد بین فامیل و دوست  مشخص میشه 

حتما  خانوادها  موافق رفت و امد  قبل محرمیت نبودن 

.
شما خودتون خانوم هستین اگه خدایی نکرده همچین اتفاقی بیفته چقدر ضربه میخورین چه بخواین چه ن اون خانوم ...

من خودم ادم منطقی هستم اگر ببینم رابطه خوب پیش نمیره و آرامش نداریم خب قطعا تصمیم درستی میگیرم بحث یک عمر زندگیه حداقلش اینه به موقع متوجه شد هنوز زیر یه سقف نرفتن و تو شناسنامه هم ثبت نشده

من خودمم شاید بعدش ناراحت بشم اما اینو میدونم که این به صلاحم بود و خدا قطعا مورد بهتری سر راهم میذاره

عشق در اوج اخلاصش به ایثار رسیده است و در اوج ایثارش به قساوت💔
درست ترین کار ممکن همین بودع اما واقعا درک نمیکنم چرا قبل از محرمیت باهم وقت نگذروندن بیرون نرفتنو.. ...

محرم نیستن واااا چرا لج کردی

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
عزیزم  قبل محرمیت   یعنی  کی و کجا  تو خیابون ؟  خیلی از اخلاق ها ب ...

و این بزرگ ترین بدی در حق جووناست فردا هزار جور چیز به این خانوم میچسبه مخصوصا تو جامعه ی ما!! 

من عمم هنینجوری شد از نامزدش جدا شد هزار جور تهمت بهش زدن ک حتی فلان بودی بهمان بودی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در هر صورت ضربه میخوره دختر حتی قبل محرمیت

اونجور حرف چهار تا فامیل به درد نخور پشتش نبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706