2752
2734
یعنی بزار قشنگ ته نشین بشه املاحش یعنی؟

آره اگه جوشیده باشه چه بهتر ولی جوشیدا رو بذار خنک شه ، آب شیر اکسیژن زیادی نداره باید تو ظرف بریزی از محیط اکسیژن بگیره بعد بریزی تو تنگ ، ماهی ما ۳ساله زنده اس

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ماهیمون مرد دوباره خریدیم باید چکار کنیم زود نمیرن طفلکیا ..غذا ..آبش همه اینا رعایت میکنیم طفلیا می ...

بزارشون تو فریزر😬😬😬😬

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا عکس نمیذاری من دوساعت منتظرم 😒😒😒😒😒🙄😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
مگه حیوانم که آدم حساب کردی. پروف مذهبی هم میزاریدد بعد این‌طوری هم حرف میزنید 🤣.  بای تعصبی

کی وقت میکنید دعوا کنید؟😐

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
ای بابا من خیلی مسوولیت پذیرم🥰

تف به ریا البته😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
فک کردی روزش قبوله ؟؟؟؟. 😂😂. 

نمیدونم والللاااا......اگ روزه باشه.....نمیشه کسی و قضاوت کرد.....من خودم در تعلیقی ب سر میبرم کاربری قبلیم فردا باز میشه

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
ریا نیس بابا😊😊😊😊

اره بابا بر منکرش لهنت عصن😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2706