2737
2739
عنوان

خیلی درگیر ذهنم

21 بازدید | 4 پست

یکی رو دوست دارم خیلی هم دوست دارمش خوب به دلایلی جدا شدیم و رفت پی زندگی اش و هیچ خبری ازش ندارم خبلی دلم تنگ شده براش هی میگم یه دعایی چیزی بکنم برگرده هی پشیمون میشم میگم بزور از خدا چیزی نخواهم نمیدونم چکار کنم میشه دعا کنید سال جدید برگرده اگه چله ختم یا چیز خاصی بلدید بگید بهم ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر قشنگ بود واقعا درسته🥲

شما وجودتون بینهایت و همیشگیه و چون خودتونو محدود به کسی یا چیزی میکنید رنج میبرید اما اگه خودتونو محدود به کسی نکنید همیشه در آرامش و شادی و عشق خواهید بود مثلا الآن وقتی ما در شرایط بیرونی به دنبال شادی و خوشبختی میگردیم در اصل موضوع همینه که ما میخوایم وجودِ خودمونو تجربه کنیم چون این ذات ما هست که از شادی و عشق و خوشبختیه ولی ما فکرمیکنیم به خاطر رسیدن به مثلا ماشین یا خونه یا شغل خوب یا آدم خوب هست در صورتی که ما به دنبال وجود اصلی خودمون هستیم....

2731
شما وجودتون بینهایت و همیشگیه و چون خودتونو محدود به کسی یا چیزی میکنید رنج میبرید اما اگه خودتونو م ...

آره دقیقا موافقم الان درگیر چیزی که نیست شدم و چیزایی که دارم و نمیبینم رها میکنمش شاید بهتر باشه