2733
2734
عنوان

وسواس زیگیل گرفتم

192 بازدید | 14 پست

خیلییی داغونم زندگیم مختل شده واقعااگه کسی  ویروس زیگیل تناسلی  تجربه داره بهم کمک کنه خواهش میکنم رفتم تست دادم منفیه...ولی موقع پاپ اسمیر دکتر به موبایلم دست زد دستکش داشت ۴ساعت بعدش بچم گوشیمو برد دهنش؟؟ ویروس روی گوشی چقدر زندست؟ مریض قبل منم زیگیل داشت دکتر دستکش رو عوض نکرده بود ولی من دستشم رو بدنم حس نکردم انگار دست نمیزد حالا خیلییی نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوبهش میگفتی دستکشتو عوض کن من میرم معاینه باخودم سفره یکبارمصرف میبرم خوشم از اون یه تیکه کاغذشون ن ...

فکر میکردم عوض کرده باشه .روکش تخت رو هم ندیدم عوض کنن ولی سر سونو تا نصف کاندوم کشید بقیش پس چی یعتی تا کاندوم داخل برده؟

عزیزم من خودم وسواس نجاست دارم  درکت میکنم که چقدر نگران هستی و این فکر مدام توی ذهنت داره میچ ...

خیلی دارم اذیت میشم خیلییی میترسم وسواسی خیلی بیماریه مرموزیه آدمو از پا درمیاره .من قبلا تااین حد نبود ولی دیگه از پا دراورده منو

عزیزم نشخوار ذهنی داری متاسفانه مشکل شما زگیل نیست

چیکار کنم خوب شم دیگه نمیتونم اینجوری....گفتم تست بدم راحت میشم ...ولی دوباره به ذهنم اومده از معاینه و دستکش پزشک و سونو واژینال گرفتم

چیکار کنم خوب شم دیگه نمیتونم اینجوری....گفتم تست بدم راحت میشم ...ولی دوباره به ذهنم اومده از معاین ...

توگوگل سرچ کنید قشنگ علایم رو نوشته وتوضیح داده چکار کنید اگه هزار بار هم برید دکتر واسه زگیل هنوز اضطراب دارین بهتره نشخوار فکری رو درمان کنید 

❤️💙اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💙❤️