2733
2739

ما تو فامیل دورهمی داریم از اول قرار بر سادگی بود کم کم داشت میرفت تشریفاتی بشه فامیلمون شام املت داد ب همه گفت واسه اینکه یادمون نره هدفمون چی بوده خخخ دیگه کسی کباب اینا نده  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا ملیکا من یه بار بیرون دعوت کردم چون حوصله آشپزی نداشتم بعدشم اونا قبلش دعوت کرده بودن خونه خب نوبت من بود نمیشد ازش فرار کنم که ولی اینکه مدام رستوران باشه جالب نیست خب 

هدف این مهمونی تفریح و خوش گذرونیه

اگر میبینی هزینت میره بالا و از پسش بر نمیای خب تبدیلش کنین به عصرونه تو خونه 

چه عیبی داره با یه کیک و میوه دوره هم خوش باشین...

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

میتونیم ببریشون سینما

یا بلیت استخر بگیری

یا برین پارک پیک نیک کمی هم وسطی بازی کنین گروهی حال میده

بهتر از تو رستوران سیخ و صاف نشستنه

یا برین دربند یا درکه یه منقلم ببرین  

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

خلاقیت به خرج بده  

اگر تو خونه برگزار کردی یه بازی فکری یا یه پازل هزار تیکه بذار وسط گروهی انجامش بدین

یا پانتومیم

یا معافیا....

ببین عزیزم طوری برنامه ریزی کن که دو بار رفته باشی بعد که نوبت خودت شد بگو شوهرم گفته خوشم نمیاد بری بیرون خواستی خونه دور همی بگیر   ولی حتما یه سری با خواهر شوهری یه سری هم با جاری برو حتما نوبت خودت شد اینو بگو   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2740

عزیزم نت برگ بخر خرجت کم میشه برو ببین چه رستورانی تخفیف زده بعد بدون این که مهمونات بفهمن برو با نت برگ صندوق حساب کن😝

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖

مثلا من رستوران با منوی باز و سلف سرویس از نت برگ گرفتم نفری بیست و سه تومن در حالت عادی همون نفری پنجا میشد خخخ 

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖