2737
2734
عنوان

خواهرم به شوهرش خیانت کرده

362 بازدید | 37 پست

خواهر من همسر خیلی بد داره اذیتش میکنه و فحاشه و دست بزن داره اما وضع مالی خوبی دارن و خواهرمو از ار نظری تامین کرده جلوی ما هم رفتار دامادمون خیلی خوبه و محترمه ولی تو خونه خواهرمو اذیت میکنه یه بار هم خواهرم مچشو گرفت که بهش خیانت کرده بود و با چند تا زن رفته بود سر قرار اما بخشیدش اما بازم تکرار کرد.خواهر منم بعد از این اتفاق خیلی اخلاق و رفتارش عوض شد و اصلا یه آدم دیگه ای شد

الان متوجه شدیم خواهرم رفته با یه آقایی که زن و بچه داره دوست شده تا حالا نمیدونم تلافی کنه انتقام بگیره از شوهرش یا چی

ما هم خیلی خانواده با آبرویی هستیم و تا حالا تو کل خاندان همچین چیزی نداشتیم الان مادرم داره سکته میکنه حتی زنگ زد به خواهرم و گفت به پدرت میگم اما خواهرم گفت حالا که چی هر کاری دوست داری بکن

خیلی حالمون بده نمیدونیم باید چیکار کنیم روز شب مادرم شده گریه چیکار کنیم به نظر شما دست از این کارش برداره

من آیینه تو هستم...

شوهرش هم فهمیده

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زن و شوهر هر دو اشغالن

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738

خدا کمکش کنه

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
خواهرت چرا رفته با متاهل دوست شده؟؟اون زن طرف چه گناهی کرده ..چرا داره چیزی که سر خودش امده رو سر یه ...

ما هم نمیفهمیم همش میگه نه اونطور که شما فکر میکنید نیست و ارتباط خاصی نداریم اما دائم تلفن دستشه و باهاش صحبت میکنه

من آیینه تو هستم...

دقیقااااا همین کارو خواهرمن کرد با سه تا بچه اونم دختر  شوهرش یک اشغال به تمام معنا بود کثیف خسیس بی همه چیزبود اخرش خواهرم با یک مرد مطلقه باهم افتادن و طلاشو گرفت العان حدود شش ماهه طلاق گرفت و زن اون اقا رفته شده والعانم ازش بارداره🥺خواهرم وشوهرش بدرک دلم کبااااابه برا دختراش که شش سال نه ساله و پونزده ساله هستن

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706