2733
2739
عنوان

مشکل من با لباس پوشیدن همسرم

1606 بازدید | 71 پست

سلام بچه ها من یه دختر خاکی هستم شیک لباس میپوشم خیلی اهمیت میدم ب لباس پوشیدنم اما نه خودم نه خانوادم نه خانواده همسرم اهل لباس پوشیدنای جلف نیستن..شوهرم یه مدته لباسای جلف میگیره لباسایی ک اصلا بهش نمیاد و در حد و شانش نیس واقعا نمیدونم اینجا چ جوری بگم متوجه بشید..من با ارومی هم گفتم نفهمید با دعوام گفتم نفهمید واقعا خجالت میکشم از این طرز لباس پوشیدنش دوست ندارم باهاش جای برم..چیکار کنم ب نظرتون؟؟؟گفتم یه مدت خودمو بزنم ب سردی و بی محلی بزا بدونه با این کاراش از چشمم افتاده ب نظرتون ج میده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب راستش بنظر من به سلیقش احترام بذار

شوهر من هم بعضی وقتا خیلی گیر میده و من بدم میاد 

مثلا میگه روسری بپوش شال نپوش 

خوب من شال دوس دارم 

از سال ۹۶ خواننده خاموش بودم دیگه بعد دو سال عضو شدم😍
2731
2738

خیلی قاطع برخورد کن 

ما تازه عقد کرده بودیم دونه دونه لباسای شوهرم دراومد شلوار پاره تیشرت اینجوری بلوز اونجوری 

خیلی قاطع گفتم بریزشون دور 

مدل مو و مدل ریششو خیلی قاطع گفتم اینجور نزن دوست ندارم... 

من باید بپسندم که اینجوری دوست دارم 

هنوز هم گاهی میگه ریشمو اینجوری کنم میگم من باید بپسندم اگه غیر اینه هر جور دوست داری بکن... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2706