2733
2739

شوهرم اجازه داد ده روز میرم 

اشکال نداره 

روزه میگیره 

چطوری افطار درست کنه ولی شوهرم میگه برو

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

یکم گیج شدم 

ولی التماس دعا

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
یکم گیج شدم  ولی التماس دعا

منظورم اجازه داد 

ولی به نظرتون کارم درسته؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسش تو فریزر غذا بزار برداره گرم کنه . یا خونه ی مامانش بره

الان باید برم وقت ندارم .

یک ساعت دیگه 

همراه مامانم اینا

حالا دم رفتن عذاب وجدان گرفتی ؟😉😁 کاش یکم غذا براش اماده کرده بودی افطاریا بخوره

یهویی شد

2740
شوهرم اجازه داد چیه مگه تو ازدواج‌ اجازه میکیرید اکه منظورت مشورت که به خودت مربوط تصمیم نهایی اما ا ...

خوب نمیشه که سرم بندازم پایین برم

منظورم اجازه داد  ولی به نظرتون کارم درسته؟

چند نمونه خورشت میتونستی آماده کنی بذاری فریزر هر بار یکی شو بخورن 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
چند نمونه خورشت میتونستی آماده کنی بذاری فریزر هر بار یکی شو بخورن 

یهویی شد

خوب نمیشه که سرم بندازم پایین برم

نه اما اسمش مشورت نه اجازه خواستن پ یه چیز دو طرفس و در اخر تصمصم خود شما میگیرد 

و شوهرتونماز شما مشورت میخواد نه فقط شما 

اما اجازه یعنی من هیچ اختیاری ندارم شوهرم تصمیم گیرندم اجازه اونم دست من نیست 

به خودتون احترام بزارید مشورت کن مشورت لازم زندگی زناشپیی یا به قول شما نمیشه ادم سرش بندازه هر مار کنه اما اسمش احازه نزار شما شخصیت داری اشتقلال داری عاقلی احتیاج به تصمیم کسی دیکه نداری

خواهرانه بهت گفتم موفق باشی سفر خوبیم داشته باشی

نه اما اسمش مشورت نه اجازه خواستن پ یه چیز دو طرفس و در اخر تصمصم خود شما میگیرد  و شوهرتونماز ...

میدونم .

اخر خودم باید تصمیم بگیرم