2733
2734
عنوان

اگه جاریتون نیاد، شما میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 20 پست
اون از من خوشش نمیاد.  من کاری باهاش نداشتم هیچ وقت.  ولی اون حتی به دنیا اومدن بچه م رو ت ...

تا بحال هم خوب پیش رفته پس رابطتتون  ابلن دیگه پررو شده باید دیگه ادم حسابش نکنی ب خواهرشوهرتم بگو 

کسی شمارو دعوت کنه و نرید زنگ نمیزنید عذر خواهی؟

بله.من در مورد خودم صحبت نمکنم گلم.

جاری ایشونو میگم .شاید دعواب بدی با شوهرش کرده و نیومده و خواهرشوهره داره مثلا آبروداری میکنه‌شاید انقدر بهم ریخته جاریش که اصلا به خودشم فکر نمیکنه چه برسه بقیه.

اینا همه مثاله.

در کل کینه خوب نیست.

من همیشه ادب رو رعایت میکنم ولی اینجور اتفاقی بیفته فقط به جیزهایی فکر میکنم که به نفع اون فرد باشه نه ضررش.صلح طلب باشیم ارامش داشته باشیم.

اومد خوش اومد نیومد فدای سرش.

البته این نظر منه.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید یه مشکلی بین خودشون بوده  چرا زود ربط میدین به خودتون. منم گاهی با شوهرم بحثی چیزی کرده ...

میتونست یه زنگ بزنه بگه نمیاییم!  حالا به من روش نشد. برادرشوهرم میتونست به شوهرم زنگ بزنه و فقط بگه ما نمیاییم منتظر نباش. 

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
2742
بله.من در مورد خودم صحبت نمکنم گلم. جاری ایشونو میگم .شاید دعواب بدی با شوهرش کرده و نیومده و خواهر ...

عزیزم صلح طلبی با اجازه دادن اینکه بقیه از ادم سواستفاده کنند زمین تا اسمون تفاوت داره 

ایشون کل روز رو صرف اماد کردن وسایل پذیرایی کرده 

حالا هزینه رو هم ادم حساب کنه واقعا کمر شکنه 

بالاخره این همه تدارک دیده شده ،زحمت کشیده شده ولی زودتر بگی نمیام این میشه ادب نه اینکه تمام کارها انجام شده بعد طرف بپیچونه 

من یه بار برای خودم این اتفاق افتاده و الان استاتر عزیز و میفهمم 

حالا بعدش یه عذرخواهی کردن چیزی از ادم کم نمیکنه حداقل میگی از دل ادم دراوردن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱