2737
2739
عنوان

توروقران بگید برم یا نرم

196 بازدید | 8 پست

بچه ها مادربزرگم امروز خاکسپاریشه😭😭توی شهرستان

یه بچه ۷ ماهه دارم، بنظرتون برم شب عیدی یا نه ؟ کسی رو ندارم بچه رو بزارم پیشش ، میترسم برم توی جمعیت بچه م سرما بخوره ، از طرفی بخاطر مادرم که تنهاست اونجا دوست دارم برم ، ۷ ساعت راهه ، ماشین هم نداریم

بنظرتون برم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو عزیزم 

نمیدونی چقدر مریضی هست 

خدا رحمتش کنه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728

ولی من حس میکنم مادرت بهت احتیاج داره

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بنظر من برو...یکی از نزدیکانت فوت شده

میتونی حداقل خونه یا مسجد دلداری بدی

البته بازم خودت میدونی

منم بچه یک سالشه

ولی امسال دوبار فوتی پیش اومد که رفتم

پدرشوهرم و دخترداییم فوت شدن

خدامادربزرگت رو رحمت کنه

سلام ولی اسی یه بچه داره اگه بد ماشین باشه اونجا حالش بد میشه یا خدایی نکرده مریض میشه و اسی گناه دا ...

باید شرایطشو بسنجه 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738