2737
2734
عنوان

بچه ها حالم خرابه بیاید

99 بازدید | 9 پست

امروز رفتم لوازم آرایش بگیرم فروشنده قبلاً آزمون خوشش می‌آمد من پنج ساله متاهلم چون خیلی تخفیف میده ومنم پول نداشتم رفتم پیشش حدود ۱۵۰تومن تخفیف داد بهم عذاب وجدان ازاینه ک موقع خریدژل ابرو گفت بده برات بزنم یادبگیری زد آخرش با انگشتش اضافه ی ژل و از ابروم پاک کرد خیلی عذاب وجدان دارم تاحالا دست نامحرم بهم نخورده چندشم شدناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
جرعت ندارم باوشهرم برم حرکتی کنه شوهرم داغونش می‌کنه  همیشه بامادرم میرم

بزار داغونش کنه و حساب کار دستش بیاد 

همینکه بعد از اینکه یکسری حرکات از طرف ایشون دیدی و کاری نکردی تا به این مرحله برسه ، خودش نگران کنندست.

اگه الان که بهت دست زده کاری نکنی و خرید کردن ازش رو ادامه بدی قطعا وضعیتت بدتر میشه 

توکه اینقدر نگران هستی و این مشکل عذابت میده بنظرم با شوهرت کاملا منطقی در میون بگذار احتمالا به این نتیجه میرسید که دیگه ازش خرید نکنی و اینکار باعث میشه اون هم خوشحال بشه که همه اتفاقات زندگیت رو بهش میگی ، خودتم این سختی و عذابی ک داری واست کمتر میشه

بدترین حالتشم اینه که شوهرت ناراحت شه ، بره با طرف یکوچولو دعوا کنه که خب باعث میشه طرف دستش بیاد که نباید به هر خانومی دست بزنه.

در هر صورت خودتو خالی میکنی از این فشار روانی 

من این فشار روانی رو تحسین میکنم که وجدان بیداری داری و به رابطه ای که توش هستی متعهدی.

این توصیه من بود.

بازم هرجور صلاح میدونی.